عقارات للبيع في الجونة

1,499 عقارات أخرى
  • 13

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر فيلا في الجزيرة مع مارينا خاصة في الجونة

    Apart Real estate logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٣٤٤٬٠٠٠ جنيه

    اقامة مجانية في الجونة حتى الاستلام مع حسن علام

    Falcon for Real Estate logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ١٣١٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان اخر فيلا باقل سعر ولوكيشن مميز ع البحر.

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ١٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 3 غرف ع البحر بأقل سعر وقسط علي 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا 3 غرف ع البحر ف افضل لوكيشن واقل مقدم .

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٩٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • سوان ليك الجونة

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Hassan Allam Holding
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,سوان ليك الجونة
  • 15

    شاليه

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان اخر شاليه باقل سعر ولوكيشن مميز ع البحر

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٢٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% امتلك الان فيلا 3 غرف علي البحر باقل سعر.

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ١٦٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ٣١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 5 غرفه اطلاله علي البحر متشطب بلكامل طرح جديد

    Apart Real estate logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    6

    ٣٩٠ متر مربع

    ٨٠٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٩٨٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في الجونه بمقدم تشطيب كامل مع مطبخ

    New Avenue Real Estate logo image

    طريق نادي واستاد الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٨ متر مربع

    ١٥٦٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٦٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول علي البحر ب 5% مقدم علي 8 سنين متشطبة

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ١٦٦ متر مربع

    ٤١٥٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • فنادير باي

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,فنادير باي
  • 29

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول علي البحر 5% مقدم متشطبة علي 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ١٧٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس 5% مقدم اطلالة جولف وبحر متشطب بالتكييفات

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 28

    كبينه

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كابينة صف اول بحر 5% مقدم استلام فوري متشطبة @سوما

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    طرح جديد فيلا 3 غرفه اطلاله علي البحر متشطب بلكامل

    Apart Real estate logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ٩١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 27

    منزل مزدوج

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    طرح جديد فيلا 3 غرفه اطلاله علي البحر متشطب بلكامل

    Apart Real estate logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٣١٠ متر مربع

    ٧٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • أنشنت هيل

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,التل القديم

    3 - 5 غرفة

  • 27

    تاون هاوس

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 3 غرفه اطلاله علي البحر متشطب بلكامل طرح جديد

    Apart Real estate logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٦٠٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيت مميز بفيو علي اللجون|white villas

    Realm Properties logo image

    وايت فيلاس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٢٥٩٬٤٢٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3غرفه اطلاله علي البحر متشطب بلكامل طرح جديد

    Apart Real estate logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٠٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مميز للبيع شاليه متشطب بالبحر الاحمر ع8س اقساط

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٩٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استلام فوري شاليه متشطب سي فيو بمانجروفي/ع3س

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • توبان الجونة

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,جزر توبان

    1 - 4 غرفة

  • 10

    شاليه

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سي فيو استلام فوري شاليه متشطب بالكامل بمانجروفي .

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول سي فرونت حصرية للبيع في فنادير الجونة

    Homy Real Estate logo image

    فنادير سي فرونت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    7

    7

    ٤٥٠ متر مربع

    ٥٠٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بموقع مميز علي اللاجون في سيان

    Realm Properties logo image

    سيان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ١١٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر ٣ غرف أرضي مفروشة في سيان الجونة ١٤٥ م

    جوبال لاجون, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٧٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر ٣ غرف أرضي مفروشة في سيان الجونة ١٤٥ م

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٧٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • ارت ايلاند

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,أرت أيلاند