شاليهات للبيع في سوما كوڤز

21 عقارات أخرى
  • 15

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة على البحر والبحيرة للبيع في سوما باي

    Egypt Best Properties logo image

    سوما كوڤز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بحديقه للبيع بموقع مميز واطلاله بانوراميه

    Egypt Best Properties logo image

    سوما كوڤز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ١٢٩٬٤٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه علي البحر تسليم خلال سنة، ودقيقة من الشاطئ.

    Egypt Best Properties logo image

    سوما كوڤز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 26

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لونش @سوما باي | شاليهات سي فيو 5% مقدم متشطبة

    Egypt Best Properties logo image

    سوما كوڤز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود، شاليه بإطلالة مزدوجة للبيع، بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    سوما كوڤز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إطلاق جديد–جاهز للاستلام–إطلالة بحر كاملة @سوماباي

    Egypt Best Properties logo image

    سوما كوڤز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ١٤١٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إطلاق جديد–جاهز للاستلام–إطلالة بحر كاملة @سوماباي

    Egypt Best Properties logo image

    سوما كوڤز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ١١٢٬١٤٩ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إطلاق جديد–جاهز للاستلام–إطلالة بحر كاملة @سوماباي

    Egypt Best Properties logo image

    سوما كوڤز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ١٢٢٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك باطلاله بحر كاملة التشطيب | لونش جديد !

    Egypt Best Properties logo image

    سوما كوڤز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ٩٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك باطلاله بحر كاملة التشطيب | اقل مقدم !

    Egypt Best Properties logo image

    سوما كوڤز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك باطلاله بحر كاملة التشطيب | اقل سعر !

    Egypt Best Properties logo image

    سوما كوڤز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو بانوراما للبحر، تسليم مبكر، 7 سنوات

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    سوما كوڤز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٢١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه تسليم 2027 بإطلالة على البحر وبمقدم بسيط

    Egypt Best Properties logo image

    سوما كوڤز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز لوكيشن شالية بمقدم 10% تقسيط علي 8 سنين

    Evergreen Properties logo image

    سوما كوڤز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٩٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة علي البحر وتانى صف من البحر ب5% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    سوما كوڤز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة علي البحر واول قسط بعد 1سنة من العقد

    Egypt Best Properties logo image

    سوما كوڤز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر الطرح شاليه 2 نوم متشطب تقسيط 5 سنوات

    Towers Map logo image

    سوما كوڤز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٠٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة على البحر والجولف، بموقع مميز للبيع

    Egypt Best Properties logo image

    سوما كوڤز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة على البحر والجولف، بموقع مميز للبيع

    Egypt Best Properties logo image

    سوما كوڤز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٢٬٢٦٢٬٥١٠ جنيه

    شاليه للبيع بإطلالة كاملة على البحر استلام فوري

    Point Mark For Real Estate logo image

    سوما كوڤز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ١٠٧٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 158م 3 غرف ع البحر سوبرلوكس بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    سوما كوڤز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٢٠٬١٢٦ جنيه/متر مربع