شاليهات للبيع في سهل حشيش ريزورت

38 عقارات أخرى
  • 14

    شاليه

    ٣٬٦١٥٬٠٠٧ جنيه

    استوديو مساحة 53 متر + 23 متر حديقة خاصة

    متصدر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٦٨٬٢٠٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفة نوم متشطب تقسيط 6 سنوات في فيراندا

    Towers Map logo image

1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٨٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيراندا - شاليه غرفة نوم متشطب Pool View قسط 6سنين

    Towers Map logo image

1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٨٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيراندا - شاليه 2 نوم - متشطب - تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 نوم بجاردن 37 متر متشطب قسط 6 سنين فيراندا

    Towers Map logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيراندا شاليه غرفة نوم متشطب بالكامل تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٨٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفة نوم متشطب تقسيط 6 سنوات في فيراندا

    Towers Map logo image

1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٨٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيراندا | شاليه متشطب بالكامل بفيو علي ال Pool

    Towers Map logo image

1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٨٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كالال - شاليه 2 نوم متشطب سي فيو تقسيط 6سنوات

    Towers Map logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٧٧٬٦٧٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفة نوم متشطب تقسيط 6 سنوات - في فيراندا

    Towers Map logo image

1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٨٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٥٬٣٦٠٬٢٨٥ جنيه

    استوديو كالا حياة الحديقة في سهل حشيش وعائد مرتفع

    متصدر

    Homes Bay logo image

استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٩٥٬٧١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل أقل سعر شاليه مفروش @سهل حشيش فيو حمام سباحة

    Egypt Best Properties logo image

استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل أقل سعر شاليه مفروش @سهل حشيش فيو حمام سباحة

    Egypt Best Properties logo image

استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيراندا - امتلك شاليه غرفة نوم متشطب تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٨٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كالا - شاليه غرفة نوم متشطب بالتكييفات تقسيط 6 سني

    Towers Map logo image

1

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٨٤٬٣٣٧ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ٥٬٧٤٥٬٩١٧ جنيه

    ستوديو فاخر بإطلالة بحرية في كالا سهل حشيش

    متصدر

    Concrete Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٩٥٬٧٦٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفة نوم متشطب بالتكييفات قسط 6 سنين في كالا

    Towers Map logo image

1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٨٥٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفة نوم متشطب قسط 6 سنين فيراندا سهل حشيش

    Towers Map logo image

1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٨٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفة نوم متشطب بموقع مميز تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٨٥٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيراندا شاليه 2 نوم بجاردن متشطب تقسيط 6 سنين

    Towers Map logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيراندا - شاليه غرفة نوم متشطب تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٨٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو رد هيلز – أناقة عملية وعائد إيجاري مرتفع

    Homes Bay logo image

استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ١٠٦٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٣٬٦٥٤٬٠٧٥ جنيه

    شاليه بحديقة خاصة في سهل حشيش

    متصدر

    Homes Bay logo image

2

    1

    ١١٢ متر مربع

    ١٢١٬٩١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٢٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن بفيو البحر ((جاهز بالتشطيب))

    Falcon for Real Estate logo image

2

    1

    ١٨١ متر مربع

    ٧٬٠١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٥٬٥١٢٬٩٦٠ جنيه

    شاليه 57م في Red Hills فرصة بسعر ذكي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٩٦٬٧١٨ جنيه/متر مربع

2