عقارات للبيع في الغردقة

14,066 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٢٬٩٤٨٬٠٠٠ جنيه

    الكوثر القديم_استلام اكتوبر_تقسيط18شهر_تشطيب كامل

    Alabtal Developer logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٣٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٨٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مع حديقه كبيره متشطبه تطل علي البحر |مكادي

    New Avenue Real Estate logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٥٨٬٨٨١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة وصالة تشطيب فاخر استثمار وسكن مميز

    متصدر

    Concrete Real Estate logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية على البحر فى الجونة الجديدة واطول فترة اقساط

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية على البحر فى الجونة الجديدة واطول فترة اقساط

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١١٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • أورورا بالاس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Square 9 Developments
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منتجعات الغردقة,أرورا بالاس

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 17

    شاليه

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك بدون مقدم فى الجونة الجديدة على البحر

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١١٣ متر مربع

    ١٢٨٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    !!لا تفوت فرصة امتلاك اقل سعر شالية من اوراسكوم !!

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فى الجونة الجديدة من اوراسكوم بدون مقدم !

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس للبيع فى الجونة الجديدة 0% مقدم !!

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٤٬٩٩٩٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك بدون مقدم فى الجونة الجديدة على البحر

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٥٬٣٧٦ جنيه/متر مربع

  • هورايزون 3 ڤيلاز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى,مراسي البحر الاحمر
  • 16

    شاليه

    ١٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك فى سوماباى بأقل سعر على البحر والجولف

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١١٤ متر مربع

    ١١٩٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فى الجونة الجديدة من اوراسكوم بدون مقدم !

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بسعر شاليه واطلالة بحرية واستلام سريع

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا باطلالة مزدوجة وحديقة واسعة وفترة سداد طويلة

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك فى سوماباى بأقل سعر على البحر والجولف

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١١٤ متر مربع

    ١١٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • داون تاون مارينا ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Emaar Misr
  • 15

    شاليه

    ١٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان اخر شاليه باقل سعر ولوكيشن مميز ع البحر

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اخر شاليه باقل سعر وافضل لوكيشن في سوما باي.

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١٢٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان شاليه 2غرفه علي البحر واللاجون باقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اخر توين 3غرف علي البحر واللاجون باقل سعر.

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ١٣٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ٤١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان تاون 3 غرف علي البحر واللاجون باقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٤٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • مارينا باي رزيدنسز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Emaar Misr
  • 15

    فيلا

    ٢٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اخر فيلا علي البحر باقل سعر واطول فتره سداد.

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٢٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اخر فيلا 3 غرف باطلاله علي البحر وبأقل مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٧١٠٬٠٦٨ جنيه

    شقة غرفة نوم واحدة جاهزة في Scandic بإطلالة بحر

    Rook Estate logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٧٥٬١٣٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٩٨٣٬٣٧٥ جنيه

    استوديو للبيع لاجونا ريزورت الغردقة منطقة الأحياء

    Rook Estate logo image

    منتجع لاجونا, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٤٤٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 3 غرف "صف أول" – ريفا بيتش فرونت

    ROI For Real Estate logo image

    الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٤١ متر مربع

    ٩٨٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • مارينا شور ريزيدنسز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Emaar Misr