شاليهات للبيع في منتجعات الغردقة

54 عقارات أخرى
  • 11

    شاليه

    ٤٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم دلوقتي شاليه فندقي بشاطئ خاص في عرابيا تقسيط

    Yasser Zahran logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٨١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو أنيق مع جاكوزي – استثمار مميز في مجاويش

    متصدر

    Homes Bay logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤٩٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬١٣٧٬٥٠٠ جنيه

    استوديو أورورا – موقع مميز وعائد مرتفع

    Homes Bay logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مفروش بالكامل دور أرضي في شولان الجونة

    Trends Real Estate Egypt logo image

    شولان, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٦٣٤٬٠٠٠ جنيه

    منتجع سكانديك – استوديو أنيق مع شاطئ خاص

    Homes Bay logo image

استوديو

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٣٤٬٢٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم دلوقتي بشاطئ خاص في منتجع بجوار الجونة

    Yasser Zahran logo image

    منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٦٠٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ٢٬٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو استثماري ذكي في جراند روك

    متصدر

    Homes Bay logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٦٥٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٣٬١٣٦٬٤٦٧ جنيه

    عندما يلتقي السكن الراقي والاستثمار في كلان

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٥٥٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬١١٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم متشطب بالكامل تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    وان سيفين ريزيدينس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٨٨٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم تشطيب كامل Pool View بأقل سعر

    Towers Map logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 115 م للبيع بالغردقه

    sherwoods property logo image

    منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٨٠١٬٣٣٣ جنيه

    شقة 58م بحديقة في مجاويش فرصة استثمار قوية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٨٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٨٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 58م بحديقة في منتجع كلان مشروع متكامل

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٩٬٣٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٨٠١٬٣٣٣ جنيه

    شقة 58م بحديقة في كلان مشروع متكامل الخدمات

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٨٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٩٠٧٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 57م في كلان خصوصية وإطلالة مميزة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 58م في مجاويش حياة مريحة على البحر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٩٠٧٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 57م في مجاويش حياة مصيف طول السنة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    58م شاليه في كلان عيش أجواء المصيف طول السنة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    48م شاليه في بلاتنيوم هروبك من الزحمة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    بلاتينيوم ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٧٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 48م في بلاتنيوم فرصة استجمام واستثمار

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٧٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٢٤٧٬١٠٠ جنيه

    شاليه 54م في بلاتنيوم اختيار مناسب لعطلة دائمة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٧٨٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٢٤٧٬١٠٠ جنيه

    54م شاليه في بلاتنيوم فرصة تعيش الجو الساحلي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٧٨٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٩٥٤٬٩٥٠ جنيه

    63م شاليه في بلاتنيوم مساحة أوسع لراحة أكتر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٧٨٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٨٦٥٬٠٠٠ جنيه

    58م شاليه بحديقة خاصة في كلان قرب البحر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٩٬٣٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٨٠١٬٣٣٣ جنيه

    58م شاليه بحديقة في كلان رفاهية وخصوصية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٨٬٢٩٨ جنيه/متر مربع