شاليهات للبيع في مكادي

405 عقارات أخرى
  • 19

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Seaview 2-Bed Chalet in New Gouna, 8 Years

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بحديقة للبيع بموقع مميز جدا يطل على البحر

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٦١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شاليه بروف باطلاله بحريه متشطب بالفرش

    Evergreen Properties logo image

    مكادي ريزورت, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٠٥ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو البحر شاليه بروف مفروش بالكامل بأقل سعر ريسيل

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٧١٬٨٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٢٧٨٬٢٦٠ جنيه

    شاليه 64م بفيو لاجون في مكادي هايتس

    Evergreen Properties logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٦٦٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١١٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ريسيل بإطلالة مفتوحة على اللاجون تشطيب كامل

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شالية ريسيل استلام فوري ف مكادي اوبن فيو

    Evergreen Properties logo image

    مكادي ريزورت, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٠٧ متر مربع

    ٧٤٬٧٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استلام فوري شاليه متشطب للبيع مكادي هايتس .

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفة صف اول لاجون بدون مقدم وقسط حتى 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ١٢٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    0% مقدم شاليه بإطلالة بانورامية على البحر 8 سنوات.

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ٨٤ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك بنتهاوس دبل فيو بتقسيط على 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    0% مقدم شاليه بإطلالة بانورامية على البحر 8 سنوات.

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ٨٤ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم شاليه 2 غرف متشطب وإطلالة بحر ٨ سنوات!!!

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ١٢٠٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب للبيع باطلالة علي البحر واللاجون0%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك شاليه متشطب مطله ع البحر واللاجون

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٠٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اخر شاليه 2غرفه ع البحر بمقدم 0% مع اوراسكوم

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٩٣٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١١٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 2 غرف ع البحر بدون اي مقدم مع اوراسكوم

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٢٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين صف اول لاجون بدون مقدم قسط حتى 8 سنين

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١١١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    أمتلك شاليه لقطه متشطب قسط كوارتر 370ألف كاش 7.9م

    متصدر

2

    2

    ٨٧ متر مربع

    ٤٬٢٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في مكادي | أقل من سعر السوق | إعادة بيع

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ٧٨ متر مربع

    ٦٠٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    0% مقدم وامتلك شالية متشطب في الجونة الجديدة

    Egypt Best Properties logo image

1

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٦١٬٤٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مكادي استلام فوري متشطب فيو بحر .

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مكادي استلام فوري متشطب فيو بحر .

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٨١٬٩٥٠ جنيه

    تشطيب بالمطبخ+التويلت بـ8 مليون كاش او 481الف مقدم

    سنوينج ووتر ورلد, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٦٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٨١٬٩٥٠ جنيه

    تشطيب بالمطبخ+التويلت بـ8 مليون كاش او 481الف مقدم

    صن رايز رويال مكادي, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٦٬٠٢٤ جنيه/متر مربع