شاليهات للبيع في سوما باى, صفحة 3

757 عقارات أخرى
  • 15

    شاليه

    ٢٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون شاليه بموقع مميز قريب للبحر بقسط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٦٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بلانكا شاليه 3 نوم متشطب بجاردن 62م تقسيط 5 سنوات

    Towers Map logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٢١ متر مربع

    ١٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر الطرح أمتلك شاليه غرفتين بالتقسيط على 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي البحر الاحمر, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٠٥ متر مربع

    ١٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٢٬٦١٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك بمقدم 5% علي الاجون و سي فيو متشطبه

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ١٠٤٬٢٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٢١٣٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك بمقدم 5% علي الاجون و سي فيو متشطبه

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣١ متر مربع

    ١١٦٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر الطرح أمتلك شاليه غرفتين بالتقسيط على 8 سنين

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٠٥ متر مربع

    ١٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٦٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي من غير أوڤر موقع مميز مارينا مراسي ريد

    One Estates Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ١٣٨٬١٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف أول لاجون متشطب بالتقسيط حتى 8 سنوات !

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٢٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه لن تتكرر سعر شاليه فاخر علي 8 سنين باطاله بحر

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ١١٧٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع! ​​شاليه بإطلالة بانورامية بالتقسيط 8 سنوات.

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة بحرية تشطيب كامل مع التقسيط 8 سنوات.

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٩١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليهًا فاخرًا بإطلالة بحرية خلابة للبيع.

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أمتلك شاليه بإطلالة بحرية خلابة للبيع مع عرض

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ١٢٣٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود! شاليه فاخر بإطلالة بحرية خلابة.

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ١١١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بجاردن صف اول بأقل سعر على البحر فى سوماباى

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١١٧ متر مربع

    ١١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شاليه على البحر واللاجون بمقدم 5% علي 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام قريب شاليه للبيع متشطب يري البحر بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اخر شاليه 3غرف علي البحر واللاجون باقل سعر .

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٢٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان شاليه 3 غرف ع البحر واللاجون باقل سعر .

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١٣٧٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اخر شاليه باقل سعر ولوكيشن ع البحر بمقدم 5%.

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٣٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 2 غرفه ع البحر في سوما باي بأقل سعر .

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك ارقى شاليه 3 غرف ع البحر الاحمر مع سوما باي

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اخر شاليه 3غرف ع البحر بأقل اسعار سوما باي

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١١٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 27

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة جديدة إطلالة مباشرة على اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٦٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    توين شاليه بجاردن خاصه 211م - متشطب - لاجون فيو

    Towers Map logo image

    بلانكا جاردنز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ١٦٣٬٩٢١ جنيه/متر مربع