شاليهات للبيع في قوس سوما

33 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر بإطلالة مزدوجة للبيع | تسليم مبكر

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٩٬٥٨٩ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر غرفتين–على البحر–مقدم5%-على7سني_سوماباي

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ١١٦٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف ثاني علي البحيرة بأقل سعر اطول فترة تقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه للبيع فى سوما باى بالتقسيط موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١١١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاللاجون شاليه للبيع بسوما باي بالبحر الاحمر ب 5%م

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ١٨٢٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ١٢٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين للبيع بموقع مميز واطلاله بانوراميه

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١١٩٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر غرفتين–على البحر–مقدم5%-على7سني_سوماباي

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ١١٦٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ١٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل شعر شاليه غرفتين اطلاله جولف و لاجون متشطب .

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ١٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع-إطلالة على البحر-استلام مبكر – متشطب

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    عاللاجون شاليه للبيع بسوما باي دابل فيو بمقدم 5% .

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ١٧١٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دبل فيو للبيع في سوما باى أفضل سعراقل مقدم.

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر توين شالية في ارك بأطلالة البحر

    Apart Real estate logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٧٢ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سي فيو شاليه للبيع بسوما باي البحر الاحمر بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ١٥٣٬٢٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دابل فيو سوما البحر الاحم شاليه متشطب للبيع 5%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١٤٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو مميز شاليه للبيع بسوما البحر الاحمر بمقدم 5%.

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٥٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك فى سوماباى بأقل سعر على البحر والجولف

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١١٤ متر مربع

    ١١٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 27

    شاليه

    ١٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين نوم تشطيب كامل مع حديقة بإطلالة الجولف

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٤١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دابل فيو بسوما باي شاليه متشطب للبيع علي 8س 5%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٦٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دابل فيو بسوما باي شاليه متشطب للبيع علي 8س اقساط.

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ١٨٥٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه محدود بإطلالة بانورامية للبيع | علي 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ١٠٣٬١٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود، شاليه فاخر بإطلالة مزدوجة للبيع

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٥٬٤٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دبل فيو للبيع في سوما باى أفضل سعر5% مقدم.

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٩٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه دبل فيو في سوما باى أفضل سعر5% مقدم.

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٣٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    Resale شاليه غرفة نوم لاجون فيو متشطب

    Towers Map logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٨١٬٦٤٣ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين نوم بإطلالة مفتوحة، تشطيب كامل، بمقدم

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ١٣٢٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

2