شاليهات للبيع في سوما بريذ, صفحة 2

34 عقارات أخرى
  • 13

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة مزدوجة بالسعر القديم في البحر الاحمر

    Egypt Best Properties logo image

    سوما بريذ, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مطل علي البحر بأقل سعر في سوما باي علي 8س

    Egypt Best Properties logo image

    سوما بريذ, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة أرضية بفيو بحر ولاندسكيب

    The Polygon logo image

    سوما بريذ, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ١٥٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٢٬٣٣٨٬٤٣٨ جنيه

    شقه للبيع فيو علي البحر وجولف-استلام فوري-متشطبة

    Point Mark For Real Estate logo image

    سوما بريذ, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٨٢ متر مربع

    ١٥٠٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري لشالية بأطلالة البحر في مفروش بالكامل

    Apart Real estate logo image

    سوما بريذ, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري لشالية صف اول علي البحر مفروش بالكامل

    Apart Real estate logo image

    سوما بريذ, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٩٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالتشطيب و بالتقسيط فى Soma Bay -الغردقه

    Abrag Real Estate logo image

    سوما بريذ, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ١٥٨٬٢٧٣ جنيه/متر مربع

  • 28

    شاليه

    ١٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في سوما باي الغردقة البحر الأحمر

    Sky Home logo image

    سوما بريذ, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٢٤٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في سوما باي الغردقة البحر الأحمر

    Sky Home logo image

    سوما بريذ, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ٢١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

1