شاليهات للبيع في بالي

6 عقارات أخرى
  • 16

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر للبيع بالي الجونة متشطب ومفروش بالكامل.

    Sedra Real Estate logo image

    بالي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في بالى الجونة شاليه بحمام سياحة خاص

    New Avenue Real Estate logo image

    بالي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١١٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر للبيع-موقع مميز-اطلاله بانوراميه-غرفتين

    Egypt Best Properties logo image

    بالي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استمتع بالبحر الاحمر فى الجونة الجديدة بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    بالي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي مكتمل التشطيب بالتكيفات وحمام سباحة خاص

    New Avenue Real Estate logo image

    بالي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    @الجونة القديمة شاليه مفروش ب برايفت بول للبيع

    Egypt Best Properties logo image

    بالي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع