شاليهات للبيع في التل القديم

13 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 غرف فاخر بإطلالة بحرية – تقسيط علي 8 سنين.

    Egypt Best Properties logo image

    التل القديم, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ١٥٠٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه مميز 2 غرف دبل فيو بتقسيط على 8 سنوات.

    Egypt Best Properties logo image

    التل القديم, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٥١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود امتلك بنتهاوس 3غرف دبل فيو بتقسيط على 8س

    Egypt Best Properties logo image

    التل القديم, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ١١٤٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود فيلا بإطلالة بانورامية اقساط على 8 سنين.

    Egypt Best Properties logo image

    التل القديم, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان وحدتك سي فيو متشطب بالتكيفات

    Egypt Best Properties logo image

    التل القديم, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٦٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفتره محدوده امتلك شاليه 2غرف دبل فيو اقساط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    التل القديم, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ١٥٠٬٨٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 غرف فاخر بإطلالة بحرية – تقسيط علي 8 سنين.

    Egypt Best Properties logo image

    التل القديم, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ١٤٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه غرفتي مطل علي البحر في الجونه جديده!

    Egypt Best Properties logo image

    التل القديم, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه علوي بحمام سباحة خاص بالروف - أنشنت هيل جونة

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    التل القديم, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه غرفتين استلام قريب في الجونه الجديد

    Egypt Best Properties logo image

    التل القديم, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع غرفتين استلام قريب في الجونه الجديده

    Egypt Best Properties logo image

    التل القديم, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه غرفتين استلام فوري في الجونه الجديده

    Egypt Best Properties logo image

    التل القديم, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 3 غرف استلام فوري دبل فيو اقساط 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    التل القديم, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ١٧١٬٢٣٢ جنيه/متر مربع