عقارات للبيع في منطقة سهل حشيش

1,329 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٨٬٩٠٧٬٩٢٣ جنيه

    امتلك شقة 112م بغرفتين في موقع راقي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٢ متر مربع

    ٧٩٬٥٣٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬١١٩٬٧٧٢ جنيه

    امتلك 115م بجاردن خاصة في كالا بيتش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٧٩٬٣٠٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬١٦٣٬٦٤٠ جنيه

    118م غرفتين بأجواء ساحلية فاخرة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٨ متر مربع

    ٧٧٬٦٥٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬١٨٩٬٨٩٢ جنيه

    115م بحديقة 19م لأجواء أكثر راحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٧٩٬٩١٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬١٦٣٬٦٤٠ جنيه

    شقة 118م غرفتين مع خدمات متكاملة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٨ متر مربع

    ٧٧٬٦٥٧ جنيه/متر مربع

  • إديلما ريزورت

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Anchor - Real Estate Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منطقة سهل حشيش,إديلما

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 15

    شقة

    ٩٬٥٦٢٬٥٤٢ جنيه

    شقة 112م بجاردن واسعة واطلالة مسبح

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٢ متر مربع

    ٨٥٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٠٢٠٬٠٤٨ جنيه

    شقة 149م 3غرف بإطلالة ساحرة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٤٩ متر مربع

    ٧٣٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٠٠٣٬٢٢٦ جنيه

    شقة 113م في موقع مميز بسعر مغري

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٣ متر مربع

    ٧٩٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٢٠٤٬١٦١ جنيه

    امتلك 112م بحديقة 21م في كالا بيتش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٢ متر مربع

    ٨٢٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٣٥٢٬٠٣٨ جنيه

    شقة 116م بإطلالة مفتوحة وهادئة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٦ متر مربع

    ٨٠٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • أزورا

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منطقة سهل حشيش,ازورا ريزورت

    2 - 3 غرفة

  • 15

    شقة

    ١١٬٨٢٤٬٥٧١ جنيه

    شقة 149م عائلية بجاردن 47م رائعة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٤٩ متر مربع

    ٧٩٬٣٥٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬١٠٦٬٩٠٨ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط 118م بحديقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٨ متر مربع

    ٨٥٬٦٥١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٣١٠٬١٧٧ جنيه

    شقة 97م بحديقة خاصة واطلالة علي اللاجون

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٧ متر مربع

    ٩٥٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٨٧٢٬٧١٦ جنيه

    امتلك شقة 150م 3غرف بجاردن مميزة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٩٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬١٠٢٬٤٦١ جنيه

    امتلك 115م باطلالة علي اللاجون في سهل حشيش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٨٧٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • كالا

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Capital Link Developments
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منطقة سهل حشيش,كالا

    1 - 3 غرفة

  • 15

    شقة

    ١٠٬٦٠٤٬٣٤٧ جنيه

    شقة 121م بروف مميز في كالا بيتش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢١ متر مربع

    ٨٧٬٦٣٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٩٠٧٬٣٥٠ جنيه

    شقة 121م غرفتين + روف فاخر 81م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢١ متر مربع

    ٨١٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬١٤١٬١٣٩ جنيه

    امتلك 121م بغرفتين الدور التاني مع روف

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢١ متر مربع

    ٩٢٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٣٨٠٬٢٥٢ جنيه

    امتلك 112م غرفتين وحديقة خاصة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٢ متر مربع

    ٨٣٬٧٥٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬١٣٠٬٩٩٧ جنيه

    امتلك 121م بإطلالة ساحرة للمسبح

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢١ متر مربع

    ٨٣٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • ال بيو

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٣٧١٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    The Land Developers
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منطقة سهل حشيش,ال بايو

    استوديو, 2 - 5 غرفة

  • 15

    شقة

    ١١٬٤١٦٬٧٨١ جنيه

    شقة 149م ب3غرف و حديقة خاصة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٤٩ متر مربع

    ٧٦٬٦٢٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٠٢٣٬٣٠٢ جنيه

    شقة للبيع في سهل حشيش 115م بحديقة 18م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٧٨٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه للبيع بموقع قريب للاجون و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٨٣٬٥٦١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو للبيع بإطلاله على اللاجون و بمقدم 15% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع صف اول على اللاجون + مسبح خاص

    Egypt Best Properties logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    5

    ٢٧٥ متر مربع

    ٧٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • هاواي ريزورت

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Edar Sea View Properties
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منطقة سهل حشيش

    استوديو, 1 - 3 غرفة