دوبلكس للبيع في ميسكا

12 عقارات أخرى
  • 21

    دوبلكس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب للبيع مطل علي البحر واللاجون 5%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    دوبلكس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك دوبلكس بإطلالة بحرية بأقساط طويلة حتى 8سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    دوبلكس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك دوبلكس بإطلالة بحرية بأقساط طويلة حتى 8سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    دوبلكس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب للبيع مطل علي البحر واللاجون 5%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    دوبلكس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق باقل سعر دوبليكس فاخر علي 8 سنين باطلاله بحر!

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع ارضي بجاردن في راس سوما 3 غرف متشطبة

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٤٠ متر مربع

    ١٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 15

    دوبلكس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق باقل سعر دوبليكس فاخر علي 8 سنين باطلاله بحر!

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    دوبلكس

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتاهوس متشطب للبيع مطل علي البحر واللاجون 5%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس في سومباي بفيو علي البحيره ٧ سنوات تقسيط

    New Avenue Real Estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٣٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    دوبلكس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع!! امتلك شاليه بإطلالة بحرية بالتقسيط 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    دوبلكس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع!! امتلك شاليه بإطلالة بحرية بالتقسيط 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٩٧٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    دوبلكس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب للبيع باطلالة ع البحر واللاجون 5%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع