عقارات للبيع في الغردقة

14,378 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري_شقه80م غرفتين–ممشى الأحياء–تشطيب كامل

    متصدر

    Alabtal Developer logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٥٢٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس موقع مميز بحمام سباحة للبيع في نورث باي

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    نورث باي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٢٥٥٬٥٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شاليه علي البحر متشطب بالتكييفات قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    منتجع شدوان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ١١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ب مقدم 5% #سوما باي اطلالة بحر مفتوح متشطب

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ١٠٩٬٤٨٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطة ف @سوما باي 5% مقدم استلام قريب متشطبة

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • أورورا بالاس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Square 9 Developments
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منتجعات الغردقة,أرورا بالاس

    استوديو, 1 - 2 غرفة

  • 14

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا ف سوما باي 5% مقدم واستلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي البحر الاحمر, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ١٠٨٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬١١٤٬١٢٠ جنيه

    شقة غرفة واحدة على حمام السباحة الغردقة

    Knight properties logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ١١٨ متر مربع

    ٤٣٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 107م مفروشة بالكامل في قلب الغردقة

    HPK logo image

    منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٣٠٬٣٧٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    (بنتهاوس (روف

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 5% مقدم #سوما باي اطلالة جولف وبحر متشطب

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٠٩٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لونش مقدم 5% سوما باي شالية متشطب بالتكييفات بحري

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ١٠٨٬٢٨٠ جنيه/متر مربع

  • مارينا جيت ألماظة رأس سوما

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Travco Properties
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة

    3 - 4 غرفة

  • 10

    شاليه

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في مكادي | إطلالة بحر | إبسعر لقطه |

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٧٨ متر مربع

    ٦٠٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٢٨٦٬٨٠٠ جنيه

    ستوديو في الغردقة مساحة 83 متر وقسط 5 سنين

    Knight properties logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٣٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند ألون بإطلالة مباشرة على اللاجون تشطيب كامل

    Egypt Best Properties logo image

    سوما بريذ, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    منزل مزدوج

    ١٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا بإطلالة مباشرة على اللاجون5% مقدم فقط

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام، مفروشة بالكامل، على اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • مارينا شور ريزيدنسز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Emaar Misr
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى,مراسي البحر الاحمر
  • 26

    منزل مزدوج

    ١٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا بإطلالة مباشرة على اللاجون5% مقدم فقط

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر لشقة غرفة نوم بإطلالة مزدوجة – تشطيب كامل

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٢ متر مربع

    ١٠٩٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر لشقة غرفتين نوم في ميسكا – موقع مميز جدًا

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١١٢٬٧٨١ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند ألون بإطلالة مباشرة على اللاجون تشطيب كامل

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند ألون بإطلالة مباشرة على اللاجون تشطيب كامل

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٧٠٠ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • لاجونا فيلاز & تاون هومز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Emaar Misr
  • 26

    تاون هاوس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس إطلالة مباشرة على اللاجون تشطيب

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    (بنتهاوس (روف

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية جاهزة للاستلام إطلالة مباشرة على المسبح

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ١٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    منزل مزدوج

    ١٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا بإطلالة مباشرة على اللاجون5% مقدم فقط

    Egypt Best Properties logo image

    سوما بريذ, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة (2BR) بإطلالة مزدوجة تشطيب في الجونة

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    تاون هاوس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس إطلالة مباشرة على اللاجون تشطيب

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    3

    ٢٨١ متر مربع

    ٦٠٬٤٩٨ جنيه/متر مربع

  • داون تاون مارينا ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Emaar Misr