بنتهاوس (روف) للبيع في وادي سوما

2 عقارات أخرى
  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Seaview 2-Bedroom, Near Delivery, Over 8 years

    Egypt Best Properties logo image

    وادي سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مطل علي البحر بالسعر القديم واقل 5%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    وادي سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع