عقارات استوديو للبيع في منطقة سهل حشيش, صفحة 6

247 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٥٬٥١٢٬٩٦٠ جنيه

    اختيارك الصح لحياة أرقى 57 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٩٦٬٧١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥١٢٬٩٦٠ جنيه

    حياة عصرية بطابع فاخر 57 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٩٦٬٧١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٨١٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع بإطلالة على البحر في منتجع أزورا، سه

    Second Home Real Estate logo image

    ازورا ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٨٠٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٨١٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو مطل على البحر للبيع – أزورا، سهل حشيش

    Second Home Real Estate logo image

    ازورا ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٦ متر مربع

    ١٠٣٬٢٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥١٢٬٩٦٠ جنيه

    استوديو في سهل حشيش – مقدم 10% فقط

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٩٦٬٧١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٢٦٬٤٠٠ جنيه

    استوديو 55م بإطلالة بحرية داخل كالا بيتش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٩٥٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٥٩٬١٢٢ جنيه

    استوديو 59م فيو بحر – استثمار ساحلي مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٩٢٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٤٥٩٬١٢٢ جنيه

    عيش الهدوء في شاليه 59م بفيو بحر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٩٢٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٥٬٨٥٢٬٦٦٣ جنيه

    استوديو, فيراندا سهل حشيش

    Homes Bay logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١٠٨٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٤٬٣٤١٬٠٩٦ جنيه

    استثمر 54 متر + 23 منر حديقة - تقسيط 5 سنوات

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٨٠٬٣٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٥٬٥١٢٬٩٦٠ جنيه

    الشاليه الخاص بيك 58 متر - سهل حشيش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٩٥٬٠٥١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٥٬٢٠٧٬٦٠٠ جنيه

    استوديو 56 متر - سهل حشيش - لاجون 8000 م2

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٩٢٬٩٩٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٧٣٠٬٨٦٠ جنيه

    مشروع فاخر في سهل حشيش على شاطئ رملي خاص مع بحيرة

    Hurghadians Property logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٦٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٢٩٬٧٠٤ جنيه

    استوديو يطل على حمام السباحة فى سهل حشيش

    Hurghadians Property logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١٠٤٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬١٠٣٬٨٦٤ جنيه

    استوديو في فيراندا سهل حشيش | مع شاطئ خاص

    Hurghadians Property logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٧٥٬٩٩٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥١٢٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 57 م² بسهل حشيش – أقساط مريحة بدون مقدم

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٩٦٬٧٠١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥١٢٬٩٦٠ جنيه

    استوديو فاخر على المسبح في ريد هيلز – 0% مقدم!

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٩٦٬٧١٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٤٣٧٬٩٢٩ جنيه

    شقه فيو حمام سباحه مساحتها 54 متر مربع في سهل حشيش

    Hurghadians Property logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١١٩٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥١٢٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في سهل حشيش بدون مقدم اقسا لـ6سنوات

    Hurghadians Property logo image

    رد هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٩٨٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٬٤٣٧٬٩٢٩ جنيه

    شاليه 54م مريح مع حديقة ومسبح للاسترخاء الكامل

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١١٩٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٬٤٣٧٬٩٢٩ جنيه

    شاليه 54م مريح ومساحات مفتوحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١١٩٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥١٢٬٩٦٠ جنيه

    استوديو بفيو حمام سباحه|شاطئ خاص|ريد هيلز سهل حشيش

    Hurghadians Property logo image

    رد هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٩٦٬٧١٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٦٢٩٬٧٠٤ جنيه

    استوديو فيو حمام سباحه- فيراندا سهل حشيش– 54 م

    Hurghadians Property logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١٠٤٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٣١٢٬٩٦٠ جنيه

    ستوديو للبيع في ريد هيلز سهل حشيش | موقع مميز

    Homes Bay logo image

    رد هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٩٥٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥١٢٬٩٦٠ جنيه

    ستوديو بإطلالة مسبح للبيع في ريد هيلز سهل حشيش

    Homes Bay logo image

    رد هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٢ متر مربع

    ١٠٦٬٠١٨ جنيه/متر مربع