عقارات استوديو للبيع في منطقة سهل حشيش, صفحة 3

247 عقارات أخرى
  • 11

    شاليه

    ٥٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو رد هيلز – أناقة عملية وعائد إيجاري مرتفع

    Homes Bay logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ١٠٦٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٩١٬٩٥٢ جنيه

    ستوديو 54 متر في سهل حشيش

    Knight properties logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٧٩٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديو 60 م² في سهل حشيش بموقع استراتيجي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٠٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديو 60 م² بتصميم عصري ومساحات خضراء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٠٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز استوديو 60 م² بجوار Old Town وموقع حيوي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١١٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز استوديو 60 م² بإطلالة داخل Red Hills

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٠٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر استوديو 60 م² على بعد دقائق من البحر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٠٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬١٥٨٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 56 متر في سهل حشيش بفيو بول و قسط لـ 6 سنين

    Knight properties logo image

    رد هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٧٤٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٦٬١٣١٬٣٦١ جنيه

    استوديو 54 متر pool view فى Veranda. Sahl Hasheesh

    Hurghadians Property logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١١٣٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٢٩٬٧٠٤ جنيه

    فيراندا – استوديو أنيق مع شرفة

    متصدر

    Homes Bay logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٩٣٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٥٨٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 57 متر في سهل حشيش الغردقة

    Knight properties logo image

    رد هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٧٢٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٤٥٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديو في ريد هيلز الغردقة بأطول فترة سداد

    Knight properties logo image

    رد هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٧٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز استوديو 60 م بأفضل عائد في سهل حشيش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٠٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز استوديو 60 م فرصة قوية بسهل حشيش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٠٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر استوديو 60 م في سهل حشيش المميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٠٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديو 60 م وقربك من البحر بسهل حشيش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٠٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديو 60 م في سهل حشيش الآن

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٠٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨١٦٬٠٠٠ جنيه

    استوديو ريد هيلز سهل حشيش بالقرب من الشاطئ استثمار

    Rook Estate logo image

    رد هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٨٠٬٢٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٠١٬٣٥٠ جنيه

    استوديو 55 متر side sea view فى Cala Sahl Hasheesh

    Homes Bay logo image

    منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٩٤٬٥٧٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٦٢٩٬٧٠٤ جنيه

    استوديو 54 متر فى Veranda. Sahl Hasheesh بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١٠٤٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 60م دور أول في ريد هيلز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    رد هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٠٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    56م استوديو بإطلالة حمام سباحة ساحرة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    رد هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ١١٠٬٨٩٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 60م دور أول بإطلالة هادئة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    رد هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٠٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    56م استوديو بإطلالة حمام سباحة مميزة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    رد هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ١٠٦٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٩١٬٩٥٢ جنيه

    استوديو في فيراندا سهل حشيش الغردقة

    Knight properties logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٧٩٬٤٨٠ جنيه/متر مربع