عقارات استوديو للبيع في منتجع فلورنسا خمسين

56 عقارات أخرى
  • 18

    شقة

    ٢٬٨٤٥٬٣٥٨ جنيه

    ستوديو فيو بحر دور ارضي | وسط الغردقه

    Hurghadians Property logo image

    منتجع فلورنسا خمسين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٩٠٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬٩٨٢٬٩٥١ جنيه

    ستوديو 55م بموقع مميز استلام فوري تقسيط سنتين

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٥٤٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٢٬٦٨٤٬٦٥٦ جنيه

    Studio apartment for sale Florenza Khamsin Resort

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٤٨٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬١٦١٬٥٠٨ جنيه

    Florenza Khamsin فى طريق عرابيا بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٣٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٧٨٬٨٢٣ جنيه

    ستوديو دور ارضي فيو حمام سباحه|فلورينزا, عرابيا

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٤٨٬٧٥١ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٢٬٠٤٠٬٣٩٧ جنيه

    Studio apartment at Florenza Khamsin Resort

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٥١٬٠٠٩ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٣٬١١٦٬٢٦٣ جنيه

    Florenza Khamsin بطريق عرابيا بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٢٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬٢٦٧٬١٠٨ جنيه

    استوديو بعقد أخضر مسجل في موقع مميز جدًا /جاهز

    El-Bedihy & Co logo image

استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٣٬٤٥٢٬٧٣٨ جنيه

    Florenza Khamsin فى طريق عرابيا بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٧٠٬٤٦٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٠٤٠٬٣٩٧ جنيه

    ستوديو 40م بسعر مميز بمشروع بوسط البلد

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٥١٬٠٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٤٠٬٣٩٧ جنيه

    ستوديو فيو شارع|عرابيا, وسط الغردقه

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٥١٬٠٠٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٩٨٢٬٩٥١ جنيه

    Florenza Khamsin فى طريق عرابيا بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٥٤٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٢٦٬٣٧٥ جنيه

    امتلك وحدتك فورى وقسط على سنين فى فلورنسا خمسين

    Hurghada View Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٥٣٬٠٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٠١٬٧٢٠ جنيه

    مفتاحك في انتظارك – استوديو جاهز في فلورينزا

    Homes Bay logo image

استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٢٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٩٣٧٬٥٢١ جنيه

    استوديو أرضي بحمام سباحة، جاهز، شاطئ خاص

    Rook Estate logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٥١٬٥٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٢٣٬٧٣٨ جنيه

    Studio in Pool Compound – Easy Rental Potential

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٤٩٬٥٢٢ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٬٨٣٣٬٣١٢ جنيه

    Studio apartment for sale Florenza Khamsin Resort

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٣٣ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٤ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٣٬٢٦٣٬٩١٢ جنيه

    Studio with private garden Florenza Khamsin Resort

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٥٧٬٢٦١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬١٠١٬٧٢٠ جنيه

    استوديو 49متر pool view فىFlorenzaKhamsin بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٦٣٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٣٬١٠١٬٧٢٠ جنيه

    Studio with private garden Florenza Khamsin Resort

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٦٣٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٨٣٣٬٣١٢ جنيه

    ستوديو للبيع في ارابيا مقدم 50% وتقسيط على سنتين

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٣٣ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٩٤٠٬١٣٠ جنيه

    استوديو 47 م² بمنتجع متكامل الخدمات وادارة فندقية

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٦٢٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٦٤٩٬٩٨١ جنيه

    ستوديو جاهز للاستلام في فلورنزا خمسين –عرابيا

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٣٤ متر مربع

    ٤٨٬٥٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬١٤٩٬٣٨٩ جنيه

    شاليه 57م للبيع في فلورينزا خمسين قرب البحر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٥٥٬٢٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٨٢٧٬٨٢٥ جنيه

    احجز شاليه 45م في فلورينزا خمسين بسعر مناسب

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٦٢٬٨٤٠ جنيه/متر مربع