شقق استوديو للبيع في رد هيلز

31 عقارات أخرى
  • 23

    شقة

    ٥٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو فيو حمام سباحه في قلب سهل حشيش

    Rook Estate logo image

    رد هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ١٠٦٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨١٦٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو على البحر سهل حشيش الغردقة

    Knight properties logo image

    رد هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٨٠٬٢٦٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    إطلالة على المسبح من الاستوديو | ريد هيلز

    Hurghadians Property logo image

    رد هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ١٠٦٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٤٬٣٤٧٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو في سهل حشيش بمقدم 0% وقسط على 6 سنين

    Knight properties logo image

    رد هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٧٢٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬١٥٨٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو ببسين فيو سهل حشيش الغردقة

    Knight properties logo image

    رد هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٧٤٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع | تقسيط 6 سنوات | سهل حشيش

    HPK logo image

    رد هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ١٠٦٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬١٥٨٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 56 متر في سهل حشيش بفيو بول و قسط لـ 6 سنين

    Knight properties logo image

    رد هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٧٤٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٥٨٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 57 متر في سهل حشيش الغردقة

    Knight properties logo image

    رد هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٧٢٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٤٥٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديو في ريد هيلز الغردقة بأطول فترة سداد

    Knight properties logo image

    رد هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٧٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨١٦٬٠٠٠ جنيه

    استوديو ريد هيلز سهل حشيش بالقرب من الشاطئ استثمار

    Rook Estate logo image

    رد هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٨٠٬٢٦٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 60م دور أول في ريد هيلز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    رد هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٠٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    56م استوديو بإطلالة حمام سباحة ساحرة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    رد هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ١١٠٬٨٩٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 60م دور أول بإطلالة هادئة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    رد هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٠٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    56م استوديو بإطلالة حمام سباحة مميزة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    رد هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ١٠٦٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 56متر pool view فى Red hills Sahl hasheesh

    Hurghadians Property logo image

    رد هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    2

    ٥٦ متر مربع

    ١١٠٬٨٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    Pool View Studio in Compound with Beach Access

    Hurghadians Property logo image

    رد هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ١٠٦٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬١٥٨٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو فيو حمام سباحه 56م |ريد هيلز, سهل حشيش

    Hurghadians Property logo image

    رد هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٧٤٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 56م بالتقسيط في سهل حشيش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    رد هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ١٠٦٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 60م لعطلات هادئة في سهل حشيش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    رد هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٠٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 60م دور أول بإطلالة مميزة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    رد هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٠٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    Studio apartment for sale Red Hills Sahl Hasheesh

    Hurghadians Property logo image

    رد هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ١٠٦٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥١٢٬٩٦٠ جنيه

    Studio apartment at Red Hills Sahl Hasheesh

    Hurghadians Property logo image

    رد هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٩٦٬٧١٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥١٢٬٩٦٠ جنيه

    Studio apartment for sale Red Hills Sahl Hasheesh

    Hurghadians Property logo image

    رد هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٩٦٬٧١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥١٢٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في سهل حشيش بدون مقدم اقسا لـ6سنوات

    Hurghadians Property logo image

    رد هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٩٨٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥١٢٬٩٦٠ جنيه

    استوديو بفيو حمام سباحه|شاطئ خاص|ريد هيلز سهل حشيش

    Hurghadians Property logo image

    رد هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٩٦٬٧١٨ جنيه/متر مربع

2