عقارات 3 غرفة نوم للبيع في دمياط الجديدة, صفحة 2

35 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٥٬٠٥٢٬٠٠٠ جنيه

    83B | تالت علوي بحري شرقي قبلي | 200م مسطح أخضر

    Bonat Al - Ahram logo image

    بيت الوطن, دمياط الجديدة, دمياط

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٥٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٩١٥٬٠٠٠ جنيه

    168I | تاني علوي بحرى غربي قبلي | بناة الأهرام

    Bonat Al - Ahram logo image

    بيت الوطن, دمياط الجديدة, دمياط

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٨٠٥٬٠٠٠ جنيه

    أول مطل بحر | دبل فيس | دمياط الجديدة

    Bonat Al - Ahram logo image

    بيت الوطن, دمياط الجديدة, دمياط

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    دوبلكس

    ٥٬٤٩٧٬٣٣٣ جنيه

    بدروم ودور أرضي | أول مطل بحر | دمياط الجديدة

    Bonat Al - Ahram logo image

    بيت الوطن, دمياط الجديدة, دمياط

    3

    1

    ١٣٦ متر مربع

    ٤٠٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٩٩٥٬٠٠٠ جنيه

    بحري غربي قبلي | القرية الذكية | دمياط الجديدة

    Bonat Al - Ahram logo image

    بيت الوطن, دمياط الجديدة, دمياط

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٠٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    62A | recurring floor | Seaview

    Bonat Al - Ahram logo image

    بيت الوطن, دمياط الجديدة, دمياط

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بدار مصر دمياط الجديده

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    دمياط الجديدة, دمياط

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 2

    بناية كاملة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برج آدم شقة مميزة للبيع - دمياط

    Maram El shazly logo image

    دمياط الجديدة, دمياط

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقق فندقية

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية نادرة في دمياط الجديدة

    Maram El shazly logo image

    بيوت دمياط الجديدة, دمياط الجديدة, دمياط

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع دار مصر في دمياط الجديدة اوفر مناسب

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    دمياط الجديدة, دمياط

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

1