عقارات للبيع في مدينة دمياط

يبدو أن كل المنازل في مدينة دمياط مشغولة في الوقت الحالي

ابحث في المناطق القريبة أو أنشئ تنبيهاً للإعلانات الجديدة.

عقارات مشابهة

  • 13

    شاليه

    ٩٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف متشطب بحري بكمبوند دوراي باي راس البر

    راس البر, راس البر, دمياط

    3

    2

    ١١١ متر مربع

    ٨٥٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالقرية الذكية دمياط الجديدة ١٦٥ م

    دمياط الجديدة, دمياط

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٣٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 125 م شروع sign بدمياط الجديده امتداد البشبيشي

    دمياط الجديدة, دمياط

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٥٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 100م كمبوند سكون الحي الرابع دمياط الجديدة

    دمياط الجديدة, دمياط

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة

    بيت الوطن, دمياط الجديدة, دمياط

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    وحدات مُجمعة للبيع

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بكمبوند لأمير منطقة القرية السياحية 125م 3غرف

    دمياط الجديدة, دمياط

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٤١٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٩٩٥٬٠٠٠ جنيه

    بحري غربي قبلي | القرية الذكية | دمياط الجديدة

    Bonat Al - Ahram logo image

    بيت الوطن, دمياط الجديدة, دمياط

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٠٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالفرش والأجهزة قسط سنتين بمقدم مليون

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    راس البر, راس البر, دمياط

    3

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٣٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    62A | recurring floor | Seaview

    Bonat Al - Ahram logo image

    بيت الوطن, دمياط الجديدة, دمياط

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 2

    بناية كاملة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برج آدم شقة مميزة للبيع - دمياط

    Maram El shazly logo image

    دمياط الجديدة, دمياط

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع