عقارات 3 غرفة نوم للبيع في القليوبية, صفحة 6

759 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٤٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمدينه العبور كمبوند متكامل الخدمات

    Family Home Real Estate logo image

    شارع المشير احمد اسماعيل - مدينة العبور, الحي السابع, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬١٢٦٬٣٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فوري كمبوند متكامل الخدمات

    Family Home Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٠٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر فلوسك ف اكبر كمبوند ف العبور

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١١٠ متر مربع

    ٢٤٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر فلوسك ف اكبر كمبوند ف العبور الجديده

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٢٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٤٧٧٬٠٠٠ جنيه

    فرصه مميزه لعشاق الارضي بجاردن داخل كمبوند كمتكامل

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٢٧٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 125م + 80م جاردن (مركز مدينه العبور)

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٨٩٣٬٢٥٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند جاردينيا تاون بالعبور 155 متر

    Emak Realestate logo image

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٥٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحي التاسع الاكثر تمييزا ف العبور

    الحي التاسع, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 153 متر بموقع استراتيجي وفيو مفتوح بقلب العبور

    طريق بلبيس - خط 10, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٢٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة واجهة بحرية بالكامل وموقع ركن متميز بمساحة 141

    طريق بلبيس - خط 10, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٢٢٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 165م في منطقه بيت الوطنB20 ارضي بجاردن

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٥٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن 165م في بيت الوطن العبور الجديدة

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة لشقة فاخرة في أفضل مواقع مدينة العبور

    جنة العبور, الحي الثامن, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٢٥٬٣٦٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    استثمر فلوسك ف اكبر كمبوند ف العبور

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٢٢٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجد متتعوضش استلام فوري ومتشطبه علي المفتاح يع

    الحي التاسع, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٢٧٢٬٠٠٠ جنيه

    استثمر فلوسك ف كمبوند خطوه ف العبور الجديده

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    2

    ١٩٧ متر مربع

    ٢٦٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٧١٧٬٠٠٠ جنيه

    استثمر فلوسك ف اكبر كمبوند ف العبور

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٤٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٨٠٧٬٦٢٥ جنيه

    شقة 155م فيو لاجون مميز بمقدم 15% وتقسيط مريح

    Feeds logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٤٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٢٬٠٠٠ جنيه

    استثمر فلوسك ف اكبر كمبوند ف العبور الجديده

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٢٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٥٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند VIALE أمام مرور العبور الجديدة

    Emak Realestate logo image

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ١٨٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٩٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند وعد بالعبور مساحة 165 متر

    Emak Realestate logo image

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٣٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بمقدم بسيط وتقسيط مميز

    اوكارديا, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٢٦٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بمقدم يبدأ من 10% فقط

    اوكارديا, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٢٦٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٣٤٢٬٠٠٠ جنيه

    سكن راقي + جاردن خاص + تسهيلات خيالية

    سيتاليا, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٦٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٣٤٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 125م بجاردن 46م بأقوى عرض في العبور

    سيتاليا, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٦٬٧٣٦ جنيه/متر مربع