عقارات 3 غرفة نوم للبيع في القليوبية, صفحة 2

759 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٤٣٤٬٤٤٠ جنيه

    فرصة ذهبية لامتلاك شقة فى العبور الجديدة

    Family Home Real Estate logo image

    شارع مدينة العبور, سوق العبور, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٧٩ متر مربع

    ٣٠٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٣٤٬٤٤٠ جنيه

    شقة للبيع فى مدينة العبور بأرقى الاماكن أفضل سعر

    Family Home Real Estate logo image

    شارع المشير احمد اسماعيل - مدينة العبور, الحي السابع, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٧٩ متر مربع

    ٣٠٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٤٣٤٬٤٤٠ جنيه

    استثمر فى شقة مميزة داخل العبور الجديدة بسعر مغرى

    Family Home Real Estate logo image

3

    2

    ١٧٩ متر مربع

    ٣٠٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬١٠٧٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك 207م في كمبوند أوكارديا بإنشاءات 75%

    متصدر

    FUD developments logo image

    مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٢٤٬٦٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك 168م في كمبوند أوكارديا بإنشاءات 75%

    متصدر

    FUD developments logo image

    مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • اوكارديا

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Four You Development
    القليوبية,مدينة العبور الجديدة,اوكارديا

    2 - 3 غرفة

  • 6

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 175 متر بكومباوند جردينيا بسعر مميز جدا

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بفيو رائع 125 متر بكومباوند جردينيا 2

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه 110 متر داخل كومباوند جردينيا فيو جنه مصر

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٤١٥٬٠٤٠ جنيه

    شقه 148متر بفيو صريح على البحيرات الصناعيه بميريسا

    طريق بلبيس - خط 10, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬١٦٧٬١٠٠ جنيه

    شقه 153 متر كورنر بحري شرقي بكمبوند جزيل بخصم 10%

    طريق بلبيس - خط 10, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٠٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • جولف سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٦٦٥٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    القليوبية,مدينة العبور,جولف سيتي

    3 - 5 غرفة

  • 7

    شقة

    ٢٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن 95م + 20م | خصم 5% لفترة محدودة

    سيتاليا, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٢٥٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للاستلام الفوري بكمبوند جاردينيا بمدينه العبور

    شارع نعمان جمعة, الحي الثاني, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة ثاني نمرة من شارع التسعين الرئيسي مباشرة

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٤٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيش رفاهية الفيلات في شقة بجاردن خاص

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم احجز وحدتك في أميز موقع بالعبور

    The Icon Real Estate logo image

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ١٩٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • العبور 15

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Buildera Developments
    القليوبية,مدينة العبور

    3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري علي المفتاح

    الحي الثاني, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٣٤٩٬٦٠٥ جنيه

    شقه 146 متر +73م جاردن كمبوند جزيل بسعر مميز

    طريق بلبيس - خط 10, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٢٢٬٩٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه 110م استلام فوري كمباوند جردينيا2 فيو مميز

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 125م استلام فوري شامله الخدمات بسعر رهيب

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 175 متر بكومباوند جردينيا2 استلام فوري مميزه

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • بورتو المنيا

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٧٥٩٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 6
    المطور العقاري
    Amer Group company
    القليوبية,الخانكة,القلج,طريق المنيه,بورتو المنيا

    1 - 4 غرفة

  • 6

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه بفيو رائع وبسعر مميز جدا بالحي التاني

    شارع الشيخ الشعراوي, الحي الثامن, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200م تحميل قديم تشطيب هاي سوبر لوكس

3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 200م سوبر لوكس فيلل السابع

    شارع عبد المنعم رياض, الحي السابع, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    من المالك مباشرة | شقق بمساحات تصل إلى 175م

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٣٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 110م فيو كمبوند شاملة كافة المصاريف والجراج

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • هاي سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٣٧٧٬٩٠٨ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Safwa Urban Development
    القليوبية,مدينة العبور,الحي الخامس,هاي سيتي

    2 - 3 غرفة