شقق 3 غرفة نوم للبيع في طريق بلبيس - خط 10

23 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٣٬٧٧١٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه ف مكان ميتعوضش وسعر لقطه

    طريق بلبيس - خط 10, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٢١٬٦٧٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬١٦٧٬١٠٠ جنيه

    شقه 153متر افضل وحده داخل الكومباند بحري شرقي

    طريق بلبيس - خط 10, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٠٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٨٤٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقططه بسعر ميتعوضش

    طريق بلبيس - خط 10, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٤١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 148م فيو بحيرات بكمبوند ميريسا

    طريق بلبيس - خط 10, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٤١٥٬٠٤٠ جنيه

    شقه 148متر بفيو صريح على البحيرات الصناعيه بميريسا

    طريق بلبيس - خط 10, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬١٦٧٬١٠٠ جنيه

    شقه 153 متر كورنر بحري شرقي بكمبوند جزيل بخصم 10%

    طريق بلبيس - خط 10, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٠٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٣٤٩٬٦٠٥ جنيه

    شقه 146 متر +73م جاردن كمبوند جزيل بسعر مميز

    طريق بلبيس - خط 10, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٢٢٬٩٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٠٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة "دور أول متكرر" بسعر لقطة

    طريق بلبيس - خط 10, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٤٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٠٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 153م (دور أول) بأقل سعر متر في كمبوند جزيل

    طريق بلبيس - خط 10, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٤٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٤١٥٬٠٤٠ جنيه

    شقه 148متر بخصم 10% فيو صريح غلى البحيرات الصناعيه

    طريق بلبيس - خط 10, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٣٦٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه 153متر داخل كمباوند جزيل بسعر لقطه

    طريق بلبيس - خط 10, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 153 متر بموقع استراتيجي وفيو مفتوح بقلب العبور

    طريق بلبيس - خط 10, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٢٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة واجهة بحرية بالكامل وموقع ركن متميز بمساحة 141

    طريق بلبيس - خط 10, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٢٢٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٣٦٧٬٦٨٣ جنيه

    شقه مميزه 153 متر بكمبوند جزيل اوبن فيو

    طريق بلبيس - خط 10, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٢٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٣٦٧٬٦٨٣ جنيه

    شقه مميزه 153 متر بكمبوند جزيل اوبن فيو

    طريق بلبيس - خط 10, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٢٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٣٤٩٬٦٠٥ جنيه

    شقه 146 متر +73 متر جاردن بسعر مميز بكمبوند جزيل

    طريق بلبيس - خط 10, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٢٢٬٩٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٦٣٣٬٤٠٠ جنيه

    شقه 140 متر بكمبوند جزيل اوبن فيو بحري

    طريق بلبيس - خط 10, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٨٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٣٦٧٬٦٨٣ جنيه

    شقه مميزه 153 متر بكمبوند جزيل اوبن فيو بحري غربي

    طريق بلبيس - خط 10, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٢٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه 141 متر داخل كمبوند اركيديا البطل

    طريق بلبيس - خط 10, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٢٦٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٣٢٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي 153م + جاردن 71م

    طريق بلبيس - خط 10, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    4

    ١٥٣ متر مربع

    ٢١٬٧١٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٣١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 158م بحري بخصم 10% وتقسيط حتى 8 سنوات

    طريق بلبيس - خط 10, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٢٠٬٩٤٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٦١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند فلو بارك بالعبور الحي الثالث

    Emak Realestate logo image

    طريق بلبيس - خط 10, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٨٢١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالعبور الحي الثالث

    Emak Realestate logo image

    طريق بلبيس - خط 10, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٠٬٣٥٧ جنيه/متر مربع