شقق 2 غرفة نوم للبيع في مدينة العبور الجديدة

116 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٢٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك ارضي بجاردن في كمباوند متكامل بسعرمميز خصم10%

    سيتاليا, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٢٥٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٥٨١٬٩٢٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند جزيل بالعبور الجديدة مساحة 110 م

    Emak Realestate logo image

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٣٬٤٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة | امتلك شقة 95م زائد جاردن 20م

    سيتاليا, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٢٥٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر فلوسك ف اكبر كمبوند سكني متكامل

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٢٦٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٣٢٢٬٠٠٠ جنيه

    استثمر فلوسك ف احسن كمبوند

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٧٬٢٢٩ جنيه/متر مربع

  • فيالي ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    القليوبية,مدينة العبور الجديدة

    2 غرفة

  • 8

    شقة

    ٢٬٨٧٦٬٧٥٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند ميريسا بالعبور علي شارع 70 مباشر

    Emak Realestate logo image

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٥٬٠١٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٠٨٬٠٠٠ جنيه

    استثمر فلوسك ف اكبر كمبوند ف العبور

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    2

    3

    ١٠٦ متر مربع

    ٢٣٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٧٨١٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينة العبور استلام فورى اطول

    Family Home Real Estate logo image

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٥٨٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع نص تشطيب في العبور الجديدة بسعر لونش

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٣٬٤٧٢ جنيه/متر مربع

  • شقة - 2 غرف نوم - 1 حمام للبيع في مدينة العبور الجديدة - القليوبية
    1

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم احجز وحدتك الآن | متر في الجولدن سكوير

    The Icon Real Estate logo image

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • سيتاليا

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٣٨٩٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Valero developments
    القليوبية,مدينة العبور الجديدة,سيتاليا

    2 غرفة

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٦٩٬٢٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند ميريسا بالعبور علي شارع ال70

    Emak Realestate logo image

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢١٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دور تاني متكرر 110 متر بكمبوند ستاليا

    سيتاليا, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٨٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٩٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى مدينة العبور استلام فورى اطول سداد

    Family Home Real Estate logo image

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 110 متر دور تاني متكرر والClub House مجانا

    سيتاليا, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٨٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٥٨٩٬٠٢٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند ميريسا بالعبور علي شارع 70مباشرة

    Emak Realestate logo image

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    2

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٢٢٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • اوكارديا

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Four You Development
    القليوبية,مدينة العبور الجديدة,اوكارديا

    2 غرفة

  • 6

    شقة

    ٣٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر وحدة متاحة بالدور الثالث المتكرر بخصومات حصرية

    سيتاليا, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متميزة بالدور الثاني المتكرر بمساحة 110م

    سيتاليا, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٨٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه95م +جاردن بسعر لقطه بكمبوند Citalia العبور

    سيتاليا, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٢٥٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٣٠٩٬٠٠٠ جنيه

    استثمر غلوسك ف اكبر كمبوند فى العبور

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٢٨٬٢٨٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 110 متر مميزه بكمبوند سيتاليا مميزه

    سيتاليا, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥١٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه 125 متر بفرصه مميزه جدا علي فيو مميز

    سيتاليا, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٨٬١٤٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٤٦٠٬٥٠٠ جنيه

    شقه 95 متر بفرصه مميزه بكمبوند

    سيتاليا, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٢٥٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٣٤٢٬١٠٠ جنيه

    شقه بجاردن 125 متر فرصه مميزه بكمبوند سيتاليا

    سيتاليا, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٦٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٠٧٬٠٠٠ جنيه

    فرصه مميزي في - Lake House Obour

    Feeds logo image

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٢١٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه دور ول بكمبوند ستاليا لقطه

    سيتاليا, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٢٦٬٥٧٨ جنيه/متر مربع