بيوت و فلل للبيع في شارع المشير أبو غزالة

7 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ١٢٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 225 بجاردن خاصة 80م بجولف سيتي العبور

    شارع المشير أبو غزالة, جولف سيتي, مدينة العبور, القليوبية

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٥٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٤٬٣٣٥٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 235م بجاردن خاصة 100م بجولف سيتي العبور

    شارع المشير أبو غزالة, جولف سيتي, مدينة العبور, القليوبية

    4

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٦١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٢٬٨١٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 210م بجاردن خاصة 180م بجولف سيتي العبور

    شارع المشير أبو غزالة, جولف سيتي, مدينة العبور, القليوبية

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٦١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 600م تشطيب الترا سوبر لوكس بجولف سيتي

    شارع المشير أبو غزالة, جولف سيتي, مدينة العبور, القليوبية

    6

    3

    ٦٠٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١١٬٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 215م بجاردن خاصة 60م بجولف سيتي العبور

    شارع المشير أبو غزالة, جولف سيتي, مدينة العبور, القليوبية

    4

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٥٬١٠٥٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 265م بجاردن خاصة 80م بجولف سيتي العبور

    شارع المشير أبو غزالة, جولف سيتي, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٥٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 3 ادوار ورووف للبيع بجولف سيتي مع جاردن خاصة

    شارع المشير أبو غزالة, جولف سيتي, مدينة العبور, القليوبية

    7

    6

    ٤٥٠ متر مربع

    ٤٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع