عقارات للبيع في القليوبية, صفحة 6

1,168 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٣٣٩٬٦٦٠ جنيه

    شقه للبيع بمدينه العبور كمبوند متكامل الخدمات

    Family Home Real Estate logo image

    شارع المشير احمد اسماعيل - مدينة العبور, الحي السابع, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٦٩٬٢٠٠ جنيه

    شقه للبيع العبور القديمه كمبوند الحي السابع

    Family Home Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢١٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٦٠٬٠٣٩٬٦٠٠ جنيه

    وحدات سكنية جاهزة بأفضل موقع فى مدينة العبور

    Family Home Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٣٬٣٩٦٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٧٦٩٬٢٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمدينه العبور كمبوند متكامل الخدمات

    Family Home Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢١٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٧٦٩٬٢٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمدينه العبور كمبوند متكامل الخدمات

    Family Home Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢١٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٩٦٣٬٦٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمدينه العبور كمبوند متكامل الخدمات

    Family Home Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٨٬٣١١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٧٦٩٬٢٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمدينه العبور كمبوند متكامل الخدمات

    Family Home Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢١٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٧٦٩٬٢٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمدينه العبور كمبوند متكامل الخدمات

    Family Home Real Estate logo image

3

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٢٣٬٦٦٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    على شارع الجامعة الرئيسي | شقة 120م (تحميل قديم)

    شارع الجامعة, الحي التاسع, مدينة العبور, القليوبية

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٠٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٥٩٬٩٢٥ جنيه

    شقه للبيع بمدينه العبور كمبوند متكامل الخدمات

    Family Home Real Estate logo image

3

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٢٬٢٢١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    "ثاني نمرة من التسعين الرئيسي | شقة 175م بحري

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٤٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مركز مدينه العبور

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 175م (نصف تشطيب) بموقع استراتيجي

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٨٧٦٬٧٥٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند ميريسا بالعبور علي شارع 70 مباشر

    Emak Realestate logo image

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٥٬٠١٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك95م بجاردن خاصة 20م بالتقسيط في سيتاليا كمبوند

    متصدر

    Valero developments logo image

    مدينة العبور, القليوبية

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٢٧٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    بناية كاملة

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع أرض زراعية مباني | موقع مميز خط 8 شمال

    متصدر

    KRE investments logo image

    جولف سيتي, مدينة العبور, القليوبية

    3

    5

    ٢٬٢٠٠ متر مربع

    ١٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 2100 م بجمعية عرابي العبور

    sherwoods property logo image

    جمعية احمد عرابى, مدينة العبور, القليوبية

    7+

    7+

    ٢٬١٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    استثمر فلوسك ف اكبر كمبوند ف العبور

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٢٢٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٠٨٬٠٠٠ جنيه

    استثمر فلوسك ف اكبر كمبوند ف العبور

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    2

    3

    ١٠٦ متر مربع

    ٢٣٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٧٨١٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينة العبور استلام فورى اطول

    Family Home Real Estate logo image

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠١٩٬٣٠٠ جنيه

    وحدات سكنية مميزة للبيع فى مدينةالعبور الجديدة

    Family Home Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٦١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٨١٬٠٠٠ جنيه

    فرصة سكن بكمبوند هادئ فى مدينة العبور

    Family Home Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند وعد بالعبور الجديدة مساحة 140متر

    Emak Realestate logo image

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨١٠٬٢٠٠ جنيه

    امتلك شقتك داخل كمبوند راقى ومميز بمدينة العبور

    Family Home Real Estate logo image

3

    2

    ١١١ متر مربع

    ٥٢٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٤٣٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع فى العبور الجديدة قريبة من كل الخدمات

    Family Home Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٦١ جنيه/متر مربع