عقارات للبيع في مدينة العبور, صفحة 9

693 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٣٬٣٤٩٬٦٠٥ جنيه

    شقه 146 متر +73 متر جاردن بسعر مميز بكمبوند جزيل

    طريق بلبيس - خط 10, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٢٢٬٩٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 125 متر بكمبوند جردينيا2 موقع مميز فيو مميز

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر فلوسك ف اجسن كمبوند ف العبور بمقدم صغير

    مدينة العبور, القليوبية

    4

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ٢٧٬٥٨٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٤٢٦٬٠٠٠ جنيه

    استثمر ف فلوسك ف احسن كمبوند ف العبور

    مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٢٧٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك دلوقتي ب اثل سعر ف العبور بمقدم بسيط

    مدينة العبور, القليوبية

    استوديو

    1

    ٨١ متر مربع

    ٢٦٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جمعية عرابى 3 فيلا متميزه للبيع بسعر مناسب للجادين

    ElGammal real estate logo image

    جمعية احمد عرابى, مدينة العبور, القليوبية

    7+

    7+

    ٢٬٤١١ متر مربع

    ٢٠٬٧٣٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع و استلم شقتك بكمبوند جاردينيا 2 بمدينه العبور

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٢١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 230م بمدخل خاص وجاردن50م كمبوند جاردينيا 2

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ع مساحه الدور كله ارضي بجاردن بمدخل خاص 400متر

    الطيار العقارية logo image

    شارع دكتور سميرة موسي, الحي الخامس, مدينة العبور, القليوبية

    4

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه 110 متر استلام فوري بفيو كمبوند

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند جاردينيا العبور 2 (مركز مدينة العبور)

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٩٨٬٧٩٧ جنيه

    شقة للبيع Opal compound بالعبور الحي السادس 103متر

    Emak Realestate logo image

    شارع الامام مالك, الحي السادس, مدينة العبور, القليوبية

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٣٠٬٠٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 110م كمباوند جاردينيا2

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    تاون هاوس

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لامتلاك توين هاوس في كمبوند روك فيل

    الحي الخامس, مدينة العبور, القليوبية

    5

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بين الحي الاول والتاني بجوار كمبوند جنه مصر

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع في الحي التاسع العبور

    Pylon investment logo image

    الحي التاسع, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه 110م في كمبوند جاردينيا2

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 125 متر استلام فوري بكمبوند جردينيا

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 175 متر بكمبوند جردينيا استلام فوري لقطهه

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 110 متر بكمبوند جردينيا فيو كمبوند راقى جدا

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري 135متر جردينيا لقطه بموقع مميز

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه 125م +80م جاردن

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 227م للبيع بالتقسيط هليوبوليس هيلز العبور

    M W Real Estate logo image

    هليوبوليس هيلز, الحي السادس, مدينة العبور, القليوبية

    4

    4

    ٢٢٧ متر مربع

    ٥٥٬٠٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٦٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه 110 متر بكمبوند جزيل موقع مميز بحري اوبن فيو

    طريق بلبيس - خط 10, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١٨٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٦٣٣٬٤٠٠ جنيه

    شقه 140 متر بكمبوند جزيل اوبن فيو بحري

    طريق بلبيس - خط 10, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٨٬٨١٠ جنيه/متر مربع