عقارات للبيع في مدينة العبور, صفحة 25

611 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بكمبوند هاي سيتي بإطلالة علي فيلات الحي الخا

    The Icon Real Estate logo image

    هاي سيتي, الحي الخامس, مدينة العبور, القليوبية

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضي بحديقة بإطلالة مباشرة علي حمامات السباحة

    The Icon Real Estate logo image

    هاي سيتي, الحي الخامس, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٩٤ متر مربع

    ٣٣٬٥٠٥ جنيه/متر مربع

  • 3

    قطعة أرض

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارض للبيع العبور جمعية احمد عرابي

    Racan Real Estate logo image

    جمعية احمد عرابى, مدينة العبور, القليوبية

    ٤٬٠٠٠ متر مربع

    ١٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الحي الرابع الترا سوبر لوكس موقع مميز

    المدينة المنورة للتسويق العقاري logo image

    الحي الرابع, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٩٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الحي التالت دور ارضي اول سكن

    المدينة المنورة للتسويق العقاري logo image

    الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كالقصر 2000م بكمبوند جولف ستي مدينة العبور ..

    الطيار العقارية logo image

    جولف سيتي, مدينة العبور, القليوبية

    7+

    7+

    ٢٬٠٠٠ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ليه تسكن في شقة لما ممكن تسكن فى فيلا فى العبور

    الحي السادس, مدينة العبور, القليوبية

    2

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 24

    قصر

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر لعظيم للبيع ف منطقة الغرود ب احمد عرابي العبور

    Better Estate Investment logo image

    مدينة العبور, القليوبية

    7+

    7+

    ١٬٨٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • قطعة أرض - استوديو للبيع في جمعية احمد عرابى - مدينة العبور - القليوبية
    1

    قطعة أرض

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارض في غاية الفخامة بالغرود الشرقية

    Racan Real Estate logo image

    جمعية احمد عرابى, مدينة العبور, القليوبية

    ٢٬٠٨٠ متر مربع

    ٣٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ١١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر فاخر علي مدخل مدينة المستقبل بمساحة ٧٧٠٠ متر

    Eureka Real Estate logo image

    جمعية احمد عرابى, مدينة العبور, القليوبية

    6

    5

    ١٬٨٠٠ متر مربع

    ٦٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    مجمع سكني

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند صن رايز فى قلب مدينة العبور على محورالرئيسى

    مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع