عقارات للبيع في مدينة العبور, صفحة 13

611 عقارات أخرى
  • 17

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر شقة استلام فوري بمقدم 50% وتقسيط على سنتين

    The Icon Real Estate logo image

    هاي سيتي, الحي الخامس, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٣٣٬١٦٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ( Twin House) بكمبواند روك فيلا العبور لقطه

    الطيار العقارية logo image

    الحي الخامس, مدينة العبور, القليوبية

    4

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٣٦٬٢٧٤ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الخصوصيه بشقه ارضي مرتفع بحديقه 190م بفيلا

    Location Real estate' logo image

    الحي الخامس, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ١٤٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    دوبلكس

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اسكن بفيلات السابع بدوبلكس 400م هاي لوكس بجراج خاص

    Location Real estate' logo image

    الحي السابع, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك رووف كامل بتشطيب لوكس بموقع حيوي

    Location Real estate' logo image

    الحي الاول, مدينة العبور, القليوبية

    2

    1

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بها كل المواصفات 150م تحميل بسيط بموقع مميز

    Location Real estate' logo image

    الحي التاسع, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اسكن بشقه 175م بفيلا بانوراما علي فيو حديقه

    Location Real estate' logo image

    الحي الخامس, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٥٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الوحيده 4 غرف بفيلات السادس 240م بجراج ومصعد

    Location Real estate' logo image

    الحي السادس, مدينة العبور, القليوبية

    4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اجمل شقة 240م حي فيلات بحري موقع مميز اللترا لوكس.

    الطيار العقارية logo image

    الحي السادس, مدينة العبور, القليوبية

    4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٦٬٤٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    بأرقى كمبوند بمدينة العبور فرصة بمقدم 10%

    العقارية جروب logo image

    تراث بارك, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشة بالكامل مساحة كبيرة بها حمام سباحة خاص

    New Avenue Real Estate logo image

    تراث فيلاز, الحي الخامس, مدينة العبور, القليوبية

    7

    7

    ٦٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر فاخر فى عرابى على مساحه فدان استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    جمعية احمد عرابى, مدينة العبور, القليوبية

    7+

    7+

    ٦٠٠ متر مربع

    ٧٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اسكن علي الفيو بموقع مميز جدا بفيلات الخامس

    Location Real estate' logo image

    الحي الخامس, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصوصيه تامه ارضي بحديقه ومدخل خاص 180م بالتقسيط

    Location Real estate' logo image

    الحي الخامس, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اسكن علي فيو حديقه بحري 180م اول بلكونه

    Location Real estate' logo image

    الحي الرابع, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 25

    دوبلكس

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك دوبلكس ارضي واول 300م بسعر شقه بالتقسيط

    Location Real estate' logo image

    شارع الجامعة, الحي التاسع, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك دوبلكس 400م بسعر شقه بفيلات الخامس

    Location Real estate' logo image

    الحي الخامس, مدينة العبور, القليوبية

    5

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اسكن بفيلات الحي السادس 200م بانوراما بحري

    Location Real estate' logo image

    الحي السادس, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فوري 175 متر مساحه متميزه رائعه

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 125 متر استلام فورى ( 3 غرف نوم + 3 حمام )

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه135متر لقطه بسعر رائع استلام فوري بالعبور مميزه

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في سولانا الحي السادس العبور

    Feeds logo image

    الحي السادس, مدينة العبور, القليوبية

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬١٣٤٬٥٠٠ جنيه

    كمبوند راقي باطلاله مميزه في مدينه العبور

    Feeds logo image

    الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٢٦٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – كمبوند هاي سيتي، مدينة العبور (على الم

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    هاي سيتي, الحي الخامس, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    دوبلكس

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 300م بانوراما بحري بسعر شقه بفيلات الخامس

    Location Real estate' logo image

    الحي الخامس, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع