عقارات للبيع في سوق العبور

33 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥١٧٬٨٠٤ جنيه

    لعشاق التميز والفخامة امتلك شقة سكنية فى العبور

    Family Home Real Estate logo image

    شارع مدينة العبور, سوق العبور, مدينة العبور, القليوبية

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٤٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٧٦٬١٣٣ جنيه

    شقتك جاهزة للسكن فى العبور الجديدة بأرقى المناطق

    Family Home Real Estate logo image

    شارع مدينة العبور, سوق العبور, مدينة العبور, القليوبية

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٬٥٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٣٤٬٤٤٠ جنيه

    فرصة ذهبية لامتلاك شقة فى العبور الجديدة

    Family Home Real Estate logo image

    شارع مدينة العبور, سوق العبور, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٧٩ متر مربع

    ٣٠٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٤١٬٥٠٤ جنيه

    عروض خاصة على شقق العبور الجديدة بمساحات رائعة

    Family Home Real Estate logo image

    شارع مدينة العبور, سوق العبور, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٬١٣٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اضمن افضل سعر ولوكيشن مميز في العبور في ال launch

    The Icon Real Estate logo image

    شارع مدينة العبور, سوق العبور, مدينة العبور, القليوبية

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز في الـ Launch لضمان أفضل سعر وأميز لوكيشن

    The Icon Real Estate logo image

    شارع مدينة العبور, سوق العبور, مدينة العبور, القليوبية

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز الآن في اللحظات الأولى بأفضل سعر وأميز لوكيشن

    The Icon Real Estate logo image

    شارع مدينة العبور, سوق العبور, مدينة العبور, القليوبية

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز مكانك الآن في اللحظات الأولى في موقع مميز

    The Icon Real Estate logo image

    شارع مدينة العبور, سوق العبور, مدينة العبور, القليوبية

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • شقة - 2 غرف نوم - 1 حمام للبيع في شارع مدينة العبور - سوق العبور - مدينة العبور - القليوبية
    1

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم احجز وحدتك الآن | في الجولدن سكوير

    The Icon Real Estate logo image

    شارع مدينة العبور, سوق العبور, مدينة العبور, القليوبية

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٥٠٨٬٧٣٣ جنيه

    امتلك شقتك في Compound LAGONZA Obour City

    Feeds logo image

    شارع مدينة العبور, سوق العبور, مدينة العبور, القليوبية

    2

    3

    ١٠٦ متر مربع

    ٢٣٬٦٦٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٢٣٤٬٠٠٠ جنيه

    تجربة سكنية راقية ومتكاملة في قلب مدينة العبور

    Feeds logo image

    شارع مدينة العبور, سوق العبور, مدينة العبور, القليوبية

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٢٠٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    *عرض خاص – شقة 128 م + جاردن 43 م في JOYA Residenc

    Feeds logo image

    شارع مدينة العبور, سوق العبور, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٢٥٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٤٨٣٬٨٧٠ جنيه

    تجربة سكنية راقية ومتكاملة في مدينة العبور-Viale

    Feeds logo image

    شارع مدينة العبور, سوق العبور, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬١٠٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٣٣٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض مميز – شقة 142م دور متكرر في JOYA Residence

    Feeds logo image

    شارع مدينة العبور, سوق العبور, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٢٣٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    – شقة مميزة بفيو مباشر على Water Feature

    Feeds logo image

    شارع مدينة العبور, سوق العبور, مدينة العبور, القليوبية

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فى قلب مدينه العبور مباشره على شارع خط 10 الرئيسى

    Feeds logo image

    شارع مدينة العبور, سوق العبور, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٥٬٨٩٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬١٢٣٬٥٧٥ جنيه

    شقتك الان في العبور *Opal Compound*

    Feeds logo image

    شارع مدينة العبور, سوق العبور, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٢٧٬٦٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٦٦٬٠٠٠ جنيه

    الحق احجز وحدتك الان في ارقى مناطق العبور

    Feeds logo image

    شارع مدينة العبور, سوق العبور, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في قلب مدينة العبور

    Feeds logo image

    شارع مدينة العبور, سوق العبور, مدينة العبور, القليوبية

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٧٩٧٬٩٠٠ جنيه

    بسعر مميز الان في كمبوند ميريسا ـ العبور الجديده

    Feeds logo image

    شارع مدينة العبور, سوق العبور, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٧٬١٢٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٧١٦٬٥٢٠ جنيه

    الان امتلك شقتك بلوكيشن مميزا جدا- العبور الجديده

    Feeds logo image

    شارع مدينة العبور, سوق العبور, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٢٥٬٢٨٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٥٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الان بفيو علي landscape و water feature

    Feeds logo image

    شارع مدينة العبور, سوق العبور, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬١٦٩٬٣٦٠ جنيه

    بخصم 10% لفتره محدوده الجولدن سكوير-العبور الجديده

    Feeds logo image

    شارع مدينة العبور, سوق العبور, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٢٠٬٩٨٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٥٩٩٬٥٥٠ جنيه

    بلوكيشن مميزا جدا الجولدن سكوير - العبور الجديده

    Feeds logo image

    شارع مدينة العبور, سوق العبور, مدينة العبور, القليوبية

    2

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٢٢٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٧١٦٬٥٢٠ جنيه

    الان امتلك شقتك بلوكيشن مميزا جدا- العبور الجديده

    Feeds logo image

    شارع مدينة العبور, سوق العبور, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٢٥٬٢٨٢ جنيه/متر مربع

2