عقارات للبيع في شارع عمرو بن العاص

يبدو أن كل المنازل في شارع عمرو بن العاص, مدينة العبور, الحي السادس مشغولة في الوقت الحالي

ابحث في المناطق القريبة أو أنشئ تنبيهاً للإعلانات الجديدة.

عقارات مشابهة

  • 24

    دوبلكس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متميز للبيع تشطيب وموقع مميز بسعر مناسب جدا

    ElGammal real estate logo image

    شارع بهجت علي (ابن النبيه), الزمالك, القاهرة

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة رائعة للبيع أفضل لوكيشن لأكبر فيلا مستقلة عالية التميز بحرية

    Elmemary Engineering Consultancy logo image

    الباتيو 4, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    7

    ٦٢٠ متر مربع

    ٥٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    •للبيع وحدة ريسيل - نيوم المستقبل (المستقبل سيتي)

    JMG logo image

    نيوم مستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٣٧٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    (بنتهاوس (روف

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في كمبوند كابيتال جاردنز 171م+148روف

    El Marwa For Real Estate logo image

    كمبوند كابيتال جاردنز, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٧١ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استيديو بالتشطيب وتقسيط 12سنة بالتجمع الخامس

    Abrag Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٧٨ متر مربع

    ١٣٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ڤيلا صف اول قطامية ديونز

    ElGammal real estate logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ٢٬٨٥٠ متر مربع

    ٩٨٬٢٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٨٨٢٬٧٨٠ جنيه

    فيلا بجاردن + روف للبيع بخصم 42% برايم لوكيشن

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٩٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا للبيع ريسيل تكملة اقساط / استلام فوري

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٩٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150م بالتقسيط لوكيشن مميز بالهضبة المقطم

    Adwar For Real Estate logo image

    الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٨٬٩٦٦ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 145م ارضى بحديقة بالهضبة الوسطى المقطم

    Adwar For Real Estate logo image

    الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع