عقارات للبيع في الحي السابع, صفحة 3

103 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٢٬٧٦٩٬٢٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمدينه العبور كمبوند متكامل الخدمات

    Family Home Real Estate logo image

    شارع المشير احمد اسماعيل - مدينة العبور, الحي السابع, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢١٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٧٦٩٬٢٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمدينه العبور كمبوند متكامل الخدمات

    Family Home Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢١٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٩٦٣٬٦٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمدينه العبور كمبوند متكامل الخدمات

    Family Home Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٨٬٣١١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٧٦٩٬٢٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمدينه العبور كمبوند متكامل الخدمات

    Family Home Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢١٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٧٦٩٬٢٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمدينه العبور كمبوند متكامل الخدمات

    Family Home Real Estate logo image

3

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٢٣٬٦٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٥٩٬٩٢٥ جنيه

    شقه للبيع بمدينه العبور كمبوند متكامل الخدمات

    Family Home Real Estate logo image

3

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٢٬٢٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠١٩٬٣٠٠ جنيه

    وحدات سكنية مميزة للبيع فى مدينةالعبور الجديدة

    Family Home Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٦١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٨١٬٠٠٠ جنيه

    فرصة سكن بكمبوند هادئ فى مدينة العبور

    Family Home Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨١٠٬٢٠٠ جنيه

    امتلك شقتك داخل كمبوند راقى ومميز بمدينة العبور

    Family Home Real Estate logo image

3

    2

    ١١١ متر مربع

    ٥٢٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٤٣٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع فى العبور الجديدة قريبة من كل الخدمات

    Family Home Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٦١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك فى العبور الجديدة بأقساط مريحة الأن

    Family Home Real Estate logo image

3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩١٤٬٠٠٠ جنيه

    افضل عروض الشقق في العبور الجديدة داخل كمبوند

    Family Home Real Estate logo image

2

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٩٩٤٬٠٠٠ جنيه

    فرصة حقيقية وحدة سكنيةفي مدينه العبور كمبوند

    Family Home Real Estate logo image

3

    2

    ٢٢٢ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٦٨٬١٤١٬٠٢٠ جنيه

    شقق للبيع فى مدينة العبور الجديدة بأفضل سعر بالقسط

    Family Home Real Estate logo image

2

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٬٧١٣٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • شقة - 2 غرف نوم - 1 حمام للبيع في شارع المشير احمد اسماعيل - مدينة العبور - الحي السابع - مدينة العبور - القليوبية
    1

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم احجز وحدتك الآن | في الجولدن سكوير

    The Icon Real Estate logo image

2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٩١٤٬٠٠٠ جنيه

    فرصة حقيقية لامتلاك سكن مميز داخل مدينة العبور

    Family Home Real Estate logo image

3

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمدينه العبور كمبوند متكامل الخدمات

    Family Home Real Estate logo image

3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٢٥٬٤٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمدينه العبور كمبوند متكامل الخدمات

    Family Home Real Estate logo image

3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمدينه العبور كمبوند متكامل الخدمات

    Family Home Real Estate logo image

2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمدينه العبور كمبوند متكامل الخدمات

    Family Home Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬١٢٦٬٣٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فوري كمبوند متكامل الخدمات

    Family Home Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٠٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٩٧١٬٥٤٠ جنيه

    شقه للبيع بمدينه العبور كمبوند متكامل الخدمات

    Family Home Real Estate logo image

2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٧٬٠١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٥٠٨٬٧٣٣ جنيه

    آخر شقة 106م بحديقة في لاجونزا بموقع مميز

    Feeds logo image

2

    3

    ١٠٦ متر مربع

    ٢٣٬٦٦٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٨٠٧٬٦٢٥ جنيه

    شقة 155م فيو لاجون مميز بمقدم 15% وتقسيط مريح

    Feeds logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٤٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٢٠٨٬٠٠٥ جنيه

    فرصة مميزة لامتلاك شقة سكنية داخل كومباوند

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٢٩٬٠٩٥ جنيه/متر مربع