عقارات للبيع في مدينة العبور الجديدة, صفحة 10

450 عقارات أخرى
  • 17

    شقة

    ٣٬٥٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند وعد العبور الجديدة مساحة 166 متر

    Emak Realestate logo image

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٢١٬٤١٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالعبور الجديدة الأكثر تميزا مسلسل 2

    Emak Realestate logo image

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٦٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٧١٬٣١٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند ليك هاوس بالعبور 180 متر

    Emak Realestate logo image

    كمبوند ليك هاوس, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٩٬٨٤٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٨٠٨٬٣٠٠ جنيه

    شقة للبيع مساحة 107متر بكمبوند VIALE RESEDENCE

    Emak Realestate logo image

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ١٦٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالعبور علي شارع 90 من المالك مباشر 175م

    Emak Realestate logo image

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٦٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٤٩٧٬٥٢٩ جنيه

    شقة 162متر للبيع بكمبوند( ليك هاوس) بالعبور

    Emak Realestate logo image

    كمبوند ليك هاوس, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٢١٬٥٨٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس للبيع 350 متر بالعبور علي شارع 90 مباشرة

    Emak Realestate logo image

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ١١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أدفع مقدم 30% والباقي تقسيط 36شهر من المالك مباشرة

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٣٥٬٨٢٩ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند ليك هاوس بالعبور علي خط 10 مباشر

    Emak Realestate logo image

    كمبوند ليك هاوس, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ١٩٬٨٦٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٧١٬٣١٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند ليك هاوس بالعبور علي خط 10 مباشر

    Emak Realestate logo image

    كمبوند ليك هاوس, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٩٬٨٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٣٥٬٨٢٩ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند ليك هاوس بالعبور علي خط 10 مباشر

    Emak Realestate logo image

    كمبوند ليك هاوس, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ١٩٬٨٦٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور اول مميزة جداا من المالك 2 نمرة من التعسين

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • قطعة أرض - استوديو للبيع في مدينة العبور الجديدة - القليوبية
    1

    قطعة أرض

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطعة ارض مباني 209 م جاهزة للبناء العبور الجديدة

    sherwoods property logo image

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    ٢٠٩ متر مربع

    ٥٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه207 متر بكمبوند رائع بالعبور باقل سعر وبالتقسيط

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٢٥٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬١٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه152متر بجاردن مميزه بالكمبوند بالتقسيط بالعبور

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٧٬٢٠٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه129متر بكمبوندOkardia بالعبور بالتقسيط بحري

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٣٠٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه168متر مساحه كبيره ورائعه بالتقسيط بالعبور لقطه

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٤٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه141متر بالعبور بتتعاقد وتستلم فوري بالتقسيط

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٢٥٬١٧٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٠٦١٬٩٨٠ جنيه

    شقه151 متر بالعبور باقل سعر متر فيو جاردن بحري

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٢٠٬٢٧٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٩٤٦٬٥٠٠ جنيه

    دوبلكس 225 متر بجاردن 44 متر بفيو رائع

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬١٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 152 متر بجاردن 35 متر بفيو رائع كمبوند Okardia

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٧٬٢٠٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٨٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 129 متر بجاردن 94 متر فى كمبوند Okardia

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٣٠٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٦٤٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة 155 متر فى كمبوند جاردينيا تاون

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٠٦٩٬٠٠٠ جنيه

    افضل شقه140مترر للبيع بالتقسيط بالعبور لقطه

    سيتاليا, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢١٬٩٢١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٤٤١٬٢٥٠ جنيه

    شقه110متر بكمبوندCitaliaالعبور باقل مقدم فيو مميز

    سيتاليا, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٢٬١٩٣ جنيه/متر مربع

صورة لـ  في مدينة العبور الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة العبور الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…