عقارات للبيع في مدينة العبور

593 عقارات أخرى
  • شقة - 2 غرف نوم - 1 حمام للبيع في شارع المشير احمد اسماعيل - مدينة العبور - الحي السابع - مدينة العبور - القليوبية
    1

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم احجز وحدتك الآن | في الجولدن سكوير

    The Icon Real Estate logo image

    شارع المشير احمد اسماعيل - مدينة العبور, الحي السابع, مدينة العبور, القليوبية

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • شقة - 2 غرف نوم - 1 حمام للبيع في شارع مدينة العبور - سوق العبور - مدينة العبور - القليوبية
    1

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم احجز وحدتك الآن | في الجولدن سكوير

    The Icon Real Estate logo image

    شارع مدينة العبور, سوق العبور, مدينة العبور, القليوبية

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بسعر رهيب لشقه 175 متر بكمبوند جردينيا

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٥٧٬٢٠٠ جنيه

    شقه 120 متر بكمبوند جزيل مميزه اوبن فيو رائع

    طريق بلبيس - خط 10, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ١٨٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه بمساحه رائعه 175 متر بجردينيا

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • روك فيل

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Rock developments
    القليوبية,مدينة العبور,الحي الخامس
  • 6

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جردينيا 2 شقه 125 متر استلام فوري بسعر مميز

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري علي المفتاح

    الحي التاسع, مدينة العبور, القليوبية

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه علي المفتاح ف مكان حيوي جدا

    الحي التاسع, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر فلوسك ف شقه متشطبه علي المفتاح

    مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١٧٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع بنزهة العبور الحي الثامن

    RE/MAX 1st Choice logo image

    شارع الزهور, الحي الثامن, مدينة العبور, القليوبية

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • جولف سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٠٬٥٠٠ جنيه

    خطط دفع
    القليوبية,مدينة العبور,جولف سيتي

    3 - 5 غرفة

  • 6

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالعبور الحي الأول محلية 8 مساحة 140متر

    Emak Realestate logo image

    شارع مختار التتش, محلية 8, الحي الاول, مدينة العبور, القليوبية

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ١٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر فلوسك ف اكبر كمب

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر فلوسك ف اكبر كمبوند

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٣٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر فلوسك ف اكبر كمبون د

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر فلوسك ف اكبر كمبوندى

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • أورو العبور

    السعر عند الإطلاق:

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Ava Mina Group
    القليوبية,مدينة العبور,الحي السادس,كمبوند أورو العبور

    3 غرفة

  • 8

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه ف العبور ف كمبون\د جاردنيا 2

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٠٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة "دور أول متكرر" بسعر لقطة

    طريق بلبيس - خط 10, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٤٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٥٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي 106م + جاردن 69م بفيو مباشر على الـ Park

    طريق بلبيس - خط 10, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    2

    3

    ١٠٦ متر مربع

    ٢٣٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة لامتلاك شقة سكنية داخل كومباوند بمدينة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    جولف سيتي, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ٢٢٨ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 22

    منزل مزدوج

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب للبيع في روك فالي

    Smart Assets Real Estate logo image

    طريق روك فيلا, الحي الخامس, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٣٩٬٢١٥ جنيه/متر مربع

  • هاي سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٣٧٧٬٩٠٨ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Safwa Urban Development
    القليوبية,مدينة العبور,الحي الخامس,هاي سيتي

    2 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لقطة بمدينة العبور كمبوند جاردينيا 2

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة خاصة بفيو مميز في جاردينيا 2 العبور

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ب استلام فوري متشطبه علي المفتاح

    الحي التاسع, مدينة العبور, القليوبية

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 20% فقط عاين وحدتك بكمبوند مبني بالعبور

    The Icon Real Estate logo image

    الحي الثامن, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٧٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 20% عاين وحدتك الان بكمبوند مبني في العبور

    The Icon Real Estate logo image

    الحي الثامن, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٧٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • العبور 15

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Buildera Developments
    القليوبية,مدينة العبور

    3 غرفة