اى فيلا للبيع في التجمع الخامس

1,599 عقارات أخرى
  • 10

    أي فيلا

    ١٠٬٤٤٦٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل اي فيلا سكاي 235 متر استلام فوري

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤٤٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 17

    أي فيلا

    ١٥٬٨٨٥٬٠٠٠ جنيه

    البيع شامل الفرش - استلام فوري - المساحة: 234 متر

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٣٥ متر مربع

    ٤٧٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    أي فيلا

    ١٥٬٨٨٥٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل اي فيلاروف 235متر متشطبه بالكامل استلام فوري

    La Costa For Real Estate logo image

4

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٦٧٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٠٬٤٢٣٬٥٥٥ جنيه

    اى فيلا كورنر جاهزة للسكن مع روف بإطلالة مفتوحة

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٣٧٬٢٢٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    أي فيلا

    ١٥٬٨٨٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لوكس روف للبيع استلام فوري | مفروشة بالكامل

    La Costa For Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٤ متر مربع

    ٦٧٬٨٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا رووف للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

    Brokerage Hub logo image

4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    4 غرف سكاي لوفت استلام فوري بحري فيو مميز

    ARC Investments logo image

4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آي فيلا جاردن للبيع في ماونتن فيو آي سيتي

    Aqarpedia For Resale logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    أي فيلا

    ١٦٬٥٠٥٬٠٠٠ جنيه

    ivilla لوكس روف للبيع | تجربة سكن راقية

    La Costa For Real Estate logo image

3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦٧٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا روف للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

    KAMF logo image

3

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ٦٠٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن في ماونتن فيو علي التسعين الجنوبي

    متصدر

    TREX logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    أي فيلا

    ١٥٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    ivilla جاردن ريسيل استلام قريب

    La Costa For Real Estate logo image

3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٦٠٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص آي فيلا روف في ماونتين فيو هايد بارك

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤٥٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل لوكيشن بافضل سعر لي اي فيلا جاردن

    Gold Routes logo image

3

    4

    ٢٧٨ متر مربع

    ٥٥٬٣٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في اول طرح فيلا بسعر مميز علي 10 سنين اقساط

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صغيرة للبيع في اول طرح لمشروع ماونتن فيو - 5%

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    طرح جديد في الجولدن سكوير - شقق بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    أي فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صغيرة للبيع في اول طرح للمشروع- بسعر مميز جدا

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    أي فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام ivilla في ماونتن فيو هايد بارك بجانب مفيدا

    Property  Hills. logo image

4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اي فيلا رووف بأقل سعر دايركت لاجون بحري

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا متشطبه اقل من سعر السوق

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤٨٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا رووف ماونتن فيو هايدبارك متشطبة فيو بحيرة

    Compound Hekaya logo image

4

    3

    ٣٠٥ متر مربع

    ٤٥٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا روف في ماونتن فيو اي سيتي تكمله اقساط

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا روف في ماونتن فيو 1.1 تكمله اقساط

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اي فيلا جاردن بالتقسيط في اللاجون اي سيتي

    Views for Real Estate logo image

2

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع