عقارات 7 غرفة نوم للبيع في قطامية هيلز

21 عقارات أخرى
  • 14

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بروف مساحة بناء كبيرة تشطيبات فاخرة

    Edge Real Estates logo image

    قطامية هيلز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7

    ٦٤٠ متر مربع

    ٨٢٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا ستاند ألون للبيع في قطامية هيلز

    iHome logo image

7

    5

    ٥٢٠ متر مربع

    ١٠١٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون متشطب في قطاميه هيلز

7

    6

    ٥٢٠ متر مربع

    ١٠١٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع – Katameya Hills | موقع مميز جدً

    Laucienda For Real Estate logo image

7

    7

    ٥٢٠ متر مربع

    ١٠٥٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بحمام سباحة للبيع في قطامية هيلز

    Akar Town Real Estate logo image

7

    7+

    ٧٠٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره بحمام سباحه للبيع في قطاميه هيلز

    Fortune Real Estate logo image

7

    6

    ٥٢٠ متر مربع

    ١٠١٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الوان فيلا متشطبه في كمبوند قطاميه هيلز

    ABAZA for real estate logo image

7

    5

    ٥٢٠ متر مربع

    ١٠١٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره بموقع متميز بحمام سباحه خاص في التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

7

    5

    ٦٧٠ متر مربع

    ٧٤٬٦٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 520متر بروف 120 متر فيو لاند سكيب استلام فوري

    MD Signature logo image

7

    7+

    ٥٢٠ متر مربع

    ١٠١٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 520متر بروف 120 متر فيو لاند سكيب استلام فوري

    MD Signature logo image

7

    7+

    ٥٢٠ متر مربع

    ١٠١٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 465م لوكيشن مميز جدا متشطبه بالكامل للبيع

    Insider Real Estate Consultancy logo image

7

    5

    ٤٦٥ متر مربع

    ٧٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة متشطبة للبيع- قطامية هيلز

    AK Circle logo image

7

    3

    ٥٢٠ متر مربع

    ١٠١٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بحمام سباحة أرض 670 م قطامية هيلز

    The Broker EG logo image

7

    5

    ٦٧٠ متر مربع

    ٧٩٬١٠٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بأحسن فيو في قطاميه هيلز 520متر

    Prime Company logo image

7

    5

    ٥٢٠ متر مربع

    ١٠١٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٢٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    فيلا ستاندالون 520م فاخرة للبيع | قطامية هيلز

    Circle Realestate logo image

7

    6

    ٥٢٠ متر مربع

    ١٠١٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في كمبوند قطامية هيلز

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

7

    4

    ٦٧٠ متر مربع

    ٧٩٬١٠٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في قطامية هيلز متشطبه بالكامل

    Broker Egypt logo image

7

    6

    ٥٢٠ متر مربع

    ١٠١٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 7 غرف | تشطيب كامل | كتمية هيلز

    Good Vibe Homes logo image

7

    6

    ٥٢٠ متر مربع

    ١٠٥٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في كمبوند قطامية هيلز

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

7

    4

    ٥٢٠ متر مربع

    ١٠١٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة للبيع في القطامية هيلز

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

7

    4

    ٥٢٠ متر مربع

    ١٠١٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة للبيع-بكمبوند قطامية هيلز-التجمع الخامس

    ElGammal real estate logo image

7

    6

    ٦٧٠ متر مربع

    ٧٩٬١٠٤ جنيه/متر مربع