بيوت و فلل 6 غرفة نوم للبيع في مصر الجديدة

7 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطة للبيع بارض الجولف ناصيه علي مربع حديقه

    RE/MAX 1st Choice logo image

    ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٥٥٨ متر مربع

    ٨٩٬٦٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٨٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نطلوب لسفاره اوروبيه فيلا او قصر سكن خاص للسفير

    Nile House For Real Estate logo image

    شارع الماظه, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ١٬١٨٥ متر مربع

    ٨٣١٬٣٩٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٩٩٩٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    مطلوب لسفاره اوروبيه فيلا او قصر سكن للسفير

    Nile House For Real Estate logo image

    ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ١٬٣٢٢ متر مربع

    ٧٥٦٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٨٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مطلوب لسفاره اوروبيه فيلا او قصر سكن للسفير

    Nile House For Real Estate logo image

    شارع العروبه, الكوربة, مصر الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ١٬٣١٢ متر مربع

    ٦٤٩٬٣٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون تشطيب كامل مصر الجديدة صلاح سالم

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع صلاح سالم, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    6

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٤٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطة للبيع بارض الجولف ناصيه علي مربع حديقه

    RE/MAX 1st Choice logo image

    ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٥٥٨ متر مربع

    ٧٥٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا واسعة في موقع متميز للبيع تصلح للتعليه

    شارع الميرغني, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٨٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع