بيوت و فلل 5 غرفة نوم للبيع في القاهرة

2,987 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون vgk ب 3 ادوار ونصف تشطيب من بالم هيلز ب

    Century for Project Management logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٣٧٠ متر مربع

    ٧٥٬٦٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص فيلا كلاسيك بارض كبيره استلام فوري هايد بارك

    Spade consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٥١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند فيليت سوديك فيلا منفصله ريسيل استلام فوري

    Property Hills  One logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٣٠٣ متر مربع

    ١٦٨٬٣١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا توين هاوس كمبوند الباتيو أورو ريسيل

    Property Hills  One logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ٧٦٬٦١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٧٠٤٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون جاهزه للمعيشه في هايد بارك التجمع الخامس

    Falcon for Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣١٢ متر مربع

    ٢١٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • فينشي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Misr Italia
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,فينشي

    5 غرفة

  • 11

    فيلا

    ٧٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 5 غرف استلام فوري للبيع في ميفيدا

    Key Point for real estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٥٦ متر مربع

    ٢٠٢٬٢٤٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ووترواي فيلاز - فيلا مستقلة للبيع - التجمع الخامس

    Blu Real Estate Marketing logo image

    ذا واتر واى فيلا, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ناصيه مساحه ارض كبيره قطاميه بالمز

    Eastmark logo image

    قطامية بالمز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٥٦٧ متر مربع

    ٤٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا مميزه باقل سعر في ازار التجمع الخامس

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٨٠ متر مربع

    ١٣٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا فاخر مستقله نموذج E - مدينتي VG2

    أبو ظبي العقارية logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    5

    4

    ٤١٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • فيلدج دي لاكبيتال

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Palm Hills
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة

    5 غرفة

  • 10

    فيلا

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه (210 متر)بخصم33% بفيو مفتوح بخصوصيه تامه

    Falcon for Real Estate logo image

5

    5

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه ب2,400,000 تعاقد(210م+3ادوار بفيو مفتوح)

    Falcon for Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٢١٠ متر مربع

    ١١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله ( 240م ) بمقدم 2,6 مليون + حمام سباحه

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤١٠ متر مربع

    ٦٬٣٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 1,500,000=فيلا 3 ادوار بأجمد فيو خصوصيه تامه

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢١٥ متر مربع

    ٦٬٩٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3,000,000=فيلا جاهزه( 3 ادوار+ تقسيمه ذكيه+خصوصيه)

    Falcon for Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • جروفا ايست هيلز

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Hassan Allam Holding
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    5 غرفة

  • 11

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا منفصله نموزج( C ) للبيع في مدينتــى VG2

    أبو ظبي العقارية logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    5

    5

    ٥٥٥ متر مربع

    ٩٥٬٤٩٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٥٢٧٬٦٩٧ جنيه

    فيلا علي 3 واجهات بفيو خيالي علي landscape قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    4

    ٢٣٩ متر مربع

    ٦٬٣٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك قصرفاخر إطلاله ساحرة علي البحيرات-مدينتي VG2

    أبو ظبي العقارية logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    5

    5

    ٥٥٥ متر مربع

    ١٢٦٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ب 1,500,000تعاقد (كورنر +3 ادوار+خصوصيه تامه)

    Falcon for Real Estate logo image

5

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٩٢٧٬٨٩٨ جنيه

    فيلا كورنر فيو خيالي علي landscape قسط علي 15 سنه

    Falcon for Real Estate logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٢٧٧ متر مربع

    ٦٨٬٣٣١ جنيه/متر مربع

  • جولف مانشنز

    السعر عند الإطلاق:

    ٧١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    القاهرة,المقطم,اب تاون كايرو

    5 غرفة

  • 11

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 5غرف نوم لوكيشم مميز فيو لاندسكيب بافضل سعر

    Citizen Home logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٩٤ متر مربع

    ٩٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٬٤٢٩٬٧٢٢ جنيه

    فيلا بفيو خيالي علي landscape متشطبه واستلام فوري

    Falcon for Real Estate logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١١٬٤٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بحري D مع بدروم في موقع مميز جدًا

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٦٥٢ متر مربع

    ١١١٬٩٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينتي D فيو وايد جاردن تشطيبات خاصه

    Engaz Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    5

    5

    ٤٨٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأفضل تصميم و موقع مميز فيلا مستقلة في سيتي جيت

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٨٦ متر مربع

    ١٣٣٬٦٧٨ جنيه/متر مربع

  • ريدي سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Reedy Group development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ريدي

    5 غرفة