بنتهاوس (روف) 5 غرفة نوم للبيع في القاهرة

57 عقارات أخرى
  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمار باستلام فوري - باتيو أورو - موقع مميز

    Edge Real Estates logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٥٦ متر مربع

    ٥٦٬٦٤٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص سعر بنتهاوس٥ غرف نص تشطيب موقع مميز جداً

    Edge Real Estates logo image

5

    5

    ٢٥٦ متر مربع

    ٥٨٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع متميز - جاكاراندا فيو بنتهاوس ٤ غرف افضل فيو

    متصدر

    Edge Real Estates logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٨٨ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    (بنتهاوس (روف

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر لقطه - استلام فوري - فيو رائع علي اكبر حديقة

    Edge Real Estates logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ٧٣٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    (بنتهاوس (روف للبيع في ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات

    Spade consultancy logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع سوديك فيليت فيو كلوب هاوس باقل سعر

5

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ٧٨٬٦٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٢٨٬١٩١٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 23 مليون - اكبر مساحه - تشطيب كامل - اول سكن

    New Avenue Real Estate logo image

5

    4

    ٢٧٧ متر مربع

    ١٠١٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس - روف كامل مع جاكوزي و تراسات - سعر لقطة

    Edge Real Estates logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٤١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    (بنتهاوس (روف

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز بأقل سعر لبنتهاوس في فيليت

    Egypt Best Properties logo image

5

    5

    ٤٣٠ متر مربع

    ٥٢٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تربليكس للبيع في إيستاون ريزيدنس – سوديك|موقع مميز

    Beltone logo image

5

    5

    ٢٨٧ متر مربع

    ٦٢٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٣٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون تايب E في بالم هيلز نيو كايرو

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٥٠٤ متر مربع

    ٧١٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع فيو لاندسكيب في سكاي كوندوز

    East New Cairo logo image

5

    5

    ٢٨٤ متر مربع

    ٨٠٬٩٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس نصف تشطيب خمس غرف بسعر أقل من سعر السوق

    Premises logo image

5

    5

    ٢٨٦ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تحت سعر السوق - بنتهاوس 8 تكييفات - استلام فوري

    Edge Real Estates logo image

    بارك فيو, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٦٦ متر مربع

    ٦٧٬٦٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس286م 4 غرف بفيو كلوب هاوس سوديك فيليت

    views investment logo image

5

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ٧٥٬١٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع التجمع الأول 5 غرف ورووف خاص

    شركة البحيري جروب logo image

    شارع بريد التجمع الاول, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٢٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في سكاي كوندوز بواجهة بحرية مميزة

    Element Estate logo image

5

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس مميز جنوب الأكاديمية A فيو جاردن

    Smart Location Group logo image

    محور العروبة, المنطقة أ, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس ٣٣٠ م متشطب بمقدم 10,440,000ديار القطرية

    Spade consultancy logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة في ديستركت 5 | لوفت جاهز للاستلام بأرخص سعر !

    Realtors logo image

5

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 28

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة في ديستركت 5 | لوفت جاهز للاستلام بأرخص سعر !

    Realtors logo image

5

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 29

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة في ديستركت 5 | لوفت جاهز للاستلام بأرخص سعر !

    Realtors logo image

5

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 29

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة في ديستركت 5 | لوفت جاهز للاستلام بأرخص سعر !

    Realtors logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    (بنتهاوس (روف

    ٢٢٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    إطلالة مميزة على الجولف تطل مباشر على قطامية هايتس

    Selective logo image

    شارع 28, الحي الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٥٧٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن 285 مترًا 5 غرف في فيليت سوديك

    Do estate logo image

5

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ٨٢٬٤٥٦ جنيه/متر مربع