بيوت و فلل 4 غرفة نوم للبيع في ميراج سيتى

5 عقارات أخرى
  • 17

    فيلا

    ٣٬١٥٢٬٧٧٩ جنيه

    فيلا 250م كورنر فيو خيالي علي lagoon - استلام فوري

    Falcon for Real Estate logo image

    ميراج سيتى, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٢٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٥٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة بجيم وحمام سباحة وحديقة خاصة بسعر مميز

    why solutions logo image

    ميراج سيتى, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    6

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٢٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة صف اول على الجولف في ميراج سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    ميراج سيتى, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٨٠٠ متر مربع

    ١١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة ٥٦٤ متر بحمام سباحة فى القاهرة الجديدة

    New Avenue Real Estate logo image

    ميراج سيتى, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٥٦٤ متر مربع

    ١٣٢٬٩٧٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في ميراج سيتي، القاهرة الجديدة

    Masar Real Estate logo image

    ميراج سيتى, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٥٦٤ متر مربع

    ١٣٢٬٩٧٨ جنيه/متر مربع