بيوت و فلل 4 غرفة نوم للبيع في الباتيو, صفحة 5

103 عقارات أخرى
  • 13

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطة 365 م للبيع بكمبوند الباتيو كازا الشروق

    Avenue New Cairo Real Estate logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٣٦٥ متر مربع

    ٥٤٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين استلام فوري بأقل سعر في الباتيو كازا

    Falcon for Real Estate logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ٢٩٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 4غرف متشطبه استلام فوري للبيع ريسيل الباتيو 4

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    الباتيو 4, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٦٧٬٣٠٧ جنيه/متر مربع