بيوت و فلل 4 غرفة نوم للبيع في ماونتن فيو جراند فاليز, صفحة 2

31 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ١٨٬٣٢١٬٠٠٠ جنيه

    استلم فيلتك فورا بدون مقدم مع ماونتن فيو بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    ماونتن فيو جراند فاليز, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٣٬٢٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٩٦٩٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للسكن بدون مقدم في ماونتن فيو بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    ماونتن فيو جراند فاليز, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٩٧٬٩١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بدون مقدم متشطبه+استلام فوري مع ماونتن فيو

    Roots Real Estate logo image

    ماونتن فيو جراند فاليز, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٣ متر مربع

    ٦٩٬١٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢١٬٣٥٦٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر جاهزة للسكن بدون مقدم مع Mountain View

    Roots Real Estate logo image

    ماونتن فيو جراند فاليز, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٢ متر مربع

    ٨٤٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس لقطه من ماونتن فيو جاهز للسكن وبدون مقدم

    Roots Real Estate logo image

    ماونتن فيو جراند فاليز, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٧١٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس لقطة للبيع في ماونتن فيو جراند فاليز

    Al Fanar Development and project management logo image

    ماونتن فيو جراند فاليز, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

1