عقارات 4 غرفة نوم للبيع في الياسمين, صفحة 2

50 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الشقه الوحيدة 6 غرف بالياسمين بتسهلات في السداد

    KMG Real Estate logo image

    ميدان الياسمين, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٣١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص دوبلكس 500م استلام فوري بتسهيلات بالياسمين

    KMG Real Estate logo image

    شارع ليلي مراد, الياسمين 5, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة خاصة للبيع في الياسمين 8 – القاهرة

    Property Network logo image

    الياسمين 8, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣٤٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الشقه الوحيدة 6 غرف بالياسمين بتسهلات في السداد

    KMG Real Estate logo image

    ميدان الياسمين, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٣١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري - احسن سعر - فيو حديقة - موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    الياسمين 1, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ٢٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس جاردن للبيع ٢٢٠ متر ف حى الياسمين

    ميدان الياسمين, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    دوبلكس

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في الياسمين 5 جاهز للتشطيب على ذوقك

    Chances Real Estate logo image

4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 220م الياسمين 8 تشطيب فندقي

    M.S.K Real Estate logo image

    شارع جعفر بن ابي طالب, الياسمين 4, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بتسهيلات بفيلات الياسمين استلام فوري بالتجمع

    KMG Real Estate logo image

    الياسمين 8, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٦٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاضيه للبيع في الياسمين 8 فيلات التجمع الاول

    Al Maz Real Estate logo image

    الياسمين 8, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ١٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع بالياسمين فيلات علي محور مصطفى كامل

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع علي السباعي, الياسمين 5, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٤١٠ متر مربع

    ٤٥٬٧٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    روف للبيع في الياسمين (1)- التجمع

    Chances Real Estate logo image

    شارع محمد رحيم, الياسمين 3, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالياسمين 2 الترا سوبر لوكس بالتجمع

    Chances Real Estate logo image

    الياسمين 2, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٤٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دور كامل روف في الياسمين 8 فيلات متشطب

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    الياسمين 8, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٤٤٠ متر مربع

    ٤٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بلوكيشن مميز جدا, امام التسعين الشمالي

    Fam Egypt logo image

    شارع الشيخ حسن مأمون, الياسمين 7, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 100م سوبر لوكس فى الياسمين فيلات القاهره

    Envigo Real Estate logo image

    الياسمين 1, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٤٥٠ متر مربع

    ٣١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 19

    دوبلكس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع بالتجمع الياسمين 6 جاهز للسكن فوراً

    Chances Real Estate logo image

    الياسمين 6, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٤٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    دوبلكس

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع|موقع مميز الياسمين ٨ | لتجمع الخامس

    Remax Style logo image

    الياسمين 8, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الياسمين 3 في قلب التجمع الاول

    The Key Real Estate logo image

    الياسمين 3, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٣١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 15

    دوبلكس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بجاردن باقل سعر في السوق تشطيب سوبر لوكس

    Strive Reality logo image

    الياسمين 6, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٤٤٠ متر مربع

    ٤٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ارضي + اول فيو جاردن في الياسمين بالتجمع

    KMG Real Estate logo image

    الياسمين 2, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    دوبلكس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Duplex sale in Al-yasmin 1 delux finishd,New Cairo

    A to Z logo image

    الياسمين 1, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    دوبلكس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع بالمطبخ في الياسمين 1 في التجمع الاول

    Al Maz Real Estate logo image

    الياسمين 1, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاضيه للبيع فيو جاردن بالياسمين 1 قرب التسعين

    Al Maz Real Estate logo image

    الياسمين 1, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع – الياسمين 1 | القاهرة الجديد

    Better Estate Investment logo image

    الياسمين 1, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

1