عقارات 4 غرفة نوم للبيع في لافينير, صفحة 8

191 عقارات أخرى
  • 13

    تاون هاوس

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع بكمباوند لافينير المستقبل سيتي

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس رووف للبيع في لافينير من الاهلي صبور

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    5

    ٢٦٥ متر مربع

    ٣٠٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في لافينير من الاهلي صبور

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    5

    ٢٦٥ متر مربع

    ٢٨٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠١ جنيه

    تاون هاوس ميدل للبيع في لافينير المستقبل

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل للبيع في لافينير الاهلي صبور

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع في كمبوند لافنير بموقع متميز

    Smart Assets Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٧١ متر مربع

    ٥٥٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس | لافينير | مباشرة من ريسيل الاهلي صبور

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٧١ متر مربع

    ٤٢٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل استلام فوري للبيع في لافينير صبور

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي 233 متر استلام فوري للبيع في لافينير

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٣ متر مربع

    ٢٩٬١٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في لافينير | مباشرة من ريسيل الاهلي صبور

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٣ متر مربع

    ٢٤٬٤٣٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع في كومباوند لافينير.

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    دوبلكس

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ارضى استلام فورى تحت سعر السوق فى لافينير

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    5

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٨٬٩٧٩ جنيه/متر مربع

  • 21

    دوبلكس

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس علوى استلام فورى سعر مميز فى قلب المستقبل

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    5

    ٢٦٥ متر مربع

    ٢٧٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ارضى استلام فورى تحت سعر السوق فى لافينير

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    5

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣١٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    دوبلكس

    ٧٬٩٣١٬٣٠٠ جنيه

    دوبلكس روف كونر موقع مميز استلام فورى فى لافينير

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٢٩٬٩٢٩ جنيه/متر مربع

  • 21

    تاون هاوس

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تون هوس استلام فورى تحت سعر السوق فى لافينير

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٤ متر مربع

    ٣٧٬٨٧٨ جنيه/متر مربع