شقق 4 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 90

2,479 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من احسن النمازج على دائري المعادي بدجله فيو

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٣٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع – بيت الوطن | الحي الخامس

    Al Fanar Development and project management logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٢٩٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في مدينتي أرضي بجاردن استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٦٢٬١٦٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ريسيل شقه بحديقه تشطيب فاخر علي حمام سباحه

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٥٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة شقة مميزة للبيع بالبنفسيج 2 فيلات – التجمع

    Chances Real Estate logo image

    البنفسج 2, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٨٬٧٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الشروق 270م ع الاوسط مباشره بحري

    Smartex logo image

    المجاورة الخامسة, الحي الثالث شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوديك إيستاون شقة للبيع في اهم موقع في المشوروع

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمساحة285 للبيع - شارع علي عبد الرازق

    Better Estate Investment logo image

    شارع الشيخ علي عبد الرازق, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    4

    3

    ٢٨٥ متر مربع

    ٣٨٬٥٩٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 275م نصف مفروش بأوشن بلو

    Good Deals logo image

    أوشن بلو هليوبوليس‭, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٦١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 153م 3 غرف استلام فورى بالتقسيط فى التجمع

    Property Hills... logo image

    جاليريا ريسيدنس, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٢٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 172 للبيع فى وان قطامية ارضى +جاردن بسعر لقطة

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٢٩٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 220م -2016 بارض الجولف مصر الجديده بتكيي

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع النزهه, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 205م/علي مساحات خضراء/استلام فورى/اربع غرف

    Gold Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٥٣٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كود: A5505 الموقع: القاهرة – القاهرة الجديدة – الت

    sms for RealEstate logo image

    شارع رقم 70, الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٣٨٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 4 غرف مسجله للبيع فى المنطقه السادسه مدينة نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عبد الله ابن الطاهر, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحة شقة موقع مميز فوري ريسيل فيbloom fields

    Allocate Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٦ متر مربع

    ٤١٬٠١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 210م اربع غرف المعراج, زهراء المعادي

    العامر للتسويق العقاري logo image

    مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع شارع اللاسيلكي المعادي الجديدة

    Chances Real Estate logo image

    اللاسلكي, المعادي الجديدة, حي المعادي, القاهرة

    4

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ٣٧٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة365م- ألترا سوبر لوكس كمبوند النخيل

    Vida Solutions logo image

    التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٦٥ متر مربع

    ٤٣٬٨٣٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 290 متر للبيع تشطيب خاص بسعر مميز

    Blu Real Estate Marketing logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٠٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٦٥٬٧٧٧ جنيه

    شقة 230 متر مربع – 4 غرف نوم – استلام فوري

    Feeds logo image

    ميدتاون كوندو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٧٬٢٧٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع الاستلام الفوري ليك فيو بحمام سباحه

    Property Hills  One logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٤٥ متر مربع

    ٧٩٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في شارع هارون – مصر الجديدة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع هارون الرشيد, ميدان الجامع, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في البنفسج عمارات – موقع مميز

    Capital Lords Real Estate logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٥٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    204م بمدينتى علي مجرى سيل بسعر مميز للبيع تقسيط

    HA Group Rehab logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ٦٣٬٢٣٥ جنيه/متر مربع