دوبلكس 4 غرفة نوم للبيع في كمبوندات هليوبوليس الجديدة

10 عقارات أخرى
  • 9

    دوبلكس

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس طلالة 170م متشطب مقدم 4% قسط 15 سنة

    Selection Code logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٧٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 166م + جاردن SUPER LUX في طلاله بجوار سوديك

    Closer logo image

4

    4

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٤٬٨١٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس طلالة 170م متشطب مقدم 4% قسط 15 سنة

    Selection Code logo image

4

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا متشطبة بالكامل في طلالة تقسيط علي ١٠ سنوات

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

4

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٦٣٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا متشطبة بالتقسيط في طلالة - في افضل موقع

    New Avenue Real Estate logo image

4

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٦٣٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس طلالة 170م متشطب مقدم 4% قسط 15 سنة

    Selection Code logo image

4

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب بخصم 64% وقسط علي 15 سنه في تلالا

    Summit Real Estate logo image

4

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٤٦٬٧٩٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس طلالة 170م متشطب مقدم 4% قسط 15 سنة

    Selection Code logo image

4

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 200م تشطيب فاخر بخصم 10 مليون - هليوبليس

    Go Green Egypt Real Estate logo image

4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع بحديقة خاصة استلام فوري لوكيشن حيوي

    طيبة روز, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ٢٤٬٢١٨ جنيه/متر مربع