دوبلكس 4 غرفة نوم للبيع في جرين سكوير

48 عقارات أخرى
  • 9

    دوبلكس

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس علوي في جرين سكوير بسعر مميز استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    5

    ٢٥٦ متر مربع

    ٢٩٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر بنتهاوس في الكمبوند استلام فوري بأقل سعر 205م

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٦٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    دوبلكس

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس أرضي للبيع في جرين سكوير - مدينة المستقبل م

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    دوبلكس

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في جرين سكوير باقل سعر في الكمبوند

    Zein for real estate logo image

4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣١٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في جرين سكوير المساحة المبنية ٢٥٩ متر

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٢٥٩ متر مربع

    ٢٨٬٩٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر بنتهاوس في الكمبوند استلام فوري بأقل سعر 205م

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٦٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس نصف تشطيب استلام فوري في جرين سكوير للبيع

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

4

    5

    ٢٥٦ متر مربع

    ٣٠٬٠٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر في كمبوند جرين سكوير دوبلكس 256 متر

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٢٥٦ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    (بنتهاوس (روف للبيع في جرين سكوير, كمبوندات مدينة

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٢٠٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر دوبلكس في جرين سكوير مساحه 256 متر

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٢٢٦ متر مربع

    ٣٬٢٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه دوبلكس ب7مليون و400الف مساحه 256م

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٢٢٦ متر مربع

    ٣٬٢٧٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر بنتهاوس في الكمبوند استلام فوري بأقل سعر 205م

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٦٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر دوبلكس في كمبوند جرين سكوير 256 متر

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    (بنتهاوس (روف للبيع في جرين سكوير, كمبوندات مدينة

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٢٠٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر بنتهاوس في الكمبوند استلام فوري بأقل سعر 205م

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٦٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس ارضي للبيع في كمبوند جرين سكوير

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٣٠٬١٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس ارضي 265متر للبيع في كمبوند جرين سكوير

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٣٠٬١٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر بنتهاوس في الكمبوند استلام فوري بأقل سعر 205م

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٦٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر بنتهاوس في الكمبوند استلام فوري بأقل سعر 205م

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٦٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    (بنتهاوس (روف للبيع في جرين سكوير, كمبوندات مدينة

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٢٠٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر دوبلكس في كمبوند جرين سكوير 256 متر

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٢٥٦ متر مربع

    ٢٩٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس حديقة للبيع بموقع مميزة واقل من سعر السوق..

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس جاردن اقل سعر جرين سكوير المستقبل سيتي فوري

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع، إطلالة مميزة أقل سعر تشطيب كامل ٢٤٤م

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ارضى للبيع في جريين اسكوير 225 م ارضي واول

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

2