تاون هاوس 4 غرفة نوم للبيع في الفراشه

3 عقارات أخرى
  • 9

    تاون هاوس

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس بخصم للكاش54 %بجوار مدينتي

    Falcon for Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٧٬١٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 248م فيو مميز في بترفلاي بجوار بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٨ متر مربع

    ٢٦٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٩٬٠٦٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر لقطه في BUTTERFLY المستقبل بقسط 12 سنة

    Roots Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٨ متر مربع

    ٣٦٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • ذا باترفلاى

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٧٧٧٬٥٨٢ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Madinet Masr
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,الفراشه

    4 غرفة