بيوت و فلل 3 غرفة نوم للبيع في مدينة الشروق

151 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورااوي كمبوند ديفينا جاردنز

    Property Hills  One logo image

    ديفينا جاردنز, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ٣٢٧ متر مربع

    ٤٨٬٩٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا ريسيل استلام فوري 215 م الشروق سيتي

    Property Hills  One logo image

    الباتيو برايم, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ٦١٬١٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا راقيه للبيع فى باتيو برايم بتشطيب فاخر

    Golden Vision logo image

    لؤلؤة الشروق, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢١٣ متر مربع

    ٥١٬٦٤٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 340م للبيع ريسيل بالمطبخ و التكييفات - البروج

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٦٨٬٩٧٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع تاون كورنر في كمبوند وصال الشروق

    Pylon investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • ستيلا لوكيشن

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Remco for Real Estate
    القاهرة,مدينة الشروق,كمبوندات الشروق,ستيلا لوكيشن

    3 غرفة

  • 11

    فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا ريسيل استلام فوري 215 م الشروق سيتي

    Property Hills  One logo image

3

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ٦١٬١٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا برايم لوكيشن بأقل مقدم علي أطول فتره سداد

    Impact Investments logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ١٢٧٬٨٦٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٩٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بقلب الشروق ف لافيستا بسعر خيالي

    Impact Investments logo image

    الباتيو 5 ايست, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٢٥٬٦١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري متشطبه للبيع بافضل فيو في البروج

    Show Views logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ٧٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا جاهزة للسكن بمقدم 3 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

3

    3

    ٢٣٢ متر مربع

    ١٢٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • سكاي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Better House
    القاهرة,مدينة الشروق

    3 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا استلام فوري تشطيب كامل موقع مميز ٤غرف

    Edge Real Estates logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٢٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كواترو مع حديقة للبيع في المعادي فيوز

    New Avenue Real Estate logo image

    معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كواترو جاهزة للسكن مع حديقة في المعادي فيوز

    New Avenue Real Estate logo image

    معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ٢٣٧ متر مربع

    ٥٠٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله تشطيب الترا سوبر لوكس المطبخ والدريسنج

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ٤٠٣ متر مربع

    ٥٧٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري متشطبه للبيع في البروج

    Show Views logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ٧٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • كليوباترا بالاس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Cleopatra Group
    القاهرة,مدينة الشروق,الحي الخامس,كليوباترا بالاس

    3 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٢١٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بخصم كبير للبيع استلام فوري بالقرب من مدينتي

    Impact Investments logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٩٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٩٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فـيلا بحري بالكامل+اوبن فيو في قلب لافيستا- الشروق

    Impact Investments logo image

3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٩٦٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٣٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بفيو pool داخل لافيستا - الشروق

    Impact Investments logo image

3

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ١٠٧٬٨٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحري استلام فوري في لافيستا في قلب - الشروق

    Impact Investments logo image

3

    3

    ٢٣٢ متر مربع

    ٨١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كواترو للبيع في Patio 5 East| جاهزة للاستلام

    Beltone logo image

3

    3

    ٢١٩ متر مربع

    ٦٣٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • الباتيو 5

    السعر عند الإطلاق:

    ١٩٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 25
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    القاهرة,مدينة الشروق,كمبوندات الشروق,الباتيو,الباتيو 5 ايست

    3 غرفة

  • 12

    فيلا

    ٢٠٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بخصم كبير+ استلام فوري في قلب لافيستا -الشروق

    Impact Investments logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ١٠٢٬٢٨٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون 339م جاهزه للسكن | بالمطبخ و التكيفات

    Brick Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ٣٣٩ متر مربع

    ٥٦٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٩٬١٦٥٬٨٥٥ جنيه

    فيلا للبيع التسليم في عام 2026 - بالتقسيط

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ٣٠٦ متر مربع

    ٦٢٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ڤيلا فى لؤلؤة الشروق متطشبه إستلام فورى

    New Avenue Real Estate logo image

    لؤلؤة الشروق, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ‏‎أفضل سعر فيلا - موقع مميز – بحري – مساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

    بارك سايد الشروق, معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة الشروق
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة الشروق

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…